Zapłakana Kożuchowska nie może uwierzyć. Niestety, to już koniec

Zapłakana Kożuchowska nie może uwierzyć. Niestety, to już koniec

Małgorzata Kożuchowska zawalczyła niedawno o swoją aktorską przyszłość i postawiła na współpracę z Patrykiem Vegą. Reżyser zaangażował ją do swojej najnowszej produkcji. Wczoraj na planie trudno było powstrzymać emocje.

Po kończeniu emisji "Drugiej szansy" Kożuchowskiej pozostała gra w tracącej na popularności "Rodzince.pl". Zmiana polityki TVP względem hitu znacząco przyczyniła się do takiego obrotu spraw, a aktorka znalazła się w sytuacji, w której musiała uciekać od zawodowego zastoju. Po namyśle i wielu namowach gwiazda postanowiła powrócić na ekrany w dawnej wersji samej siebie i przyjęła wymagającą rolę detektyw w "Plagach Breslau" Patryka Vegi. Bezkompromisowa i mroczna policjantka odgrywana przez Kożuchowską jest główną bohaterką produkcji. Po kilku tygodniach pracy film oczekuje już tylko na montaż. Relacja z zakończenia zdjęć znalazła się na koncie na Instagramie aktorki.

Małgorzata Kożuchowska we łzach

Film jest wielką szansą, dla liczącej na powrót na sam szczyt artystki. Praca z Patrykiem Vegą, z którym połączyła ją bardzo bliska więź, była odskocznią od statycznych serialowych roli. Praca ze znanym reżyserem okazała się bardzo wymagająca. Brak snu i zmęczenie stanowiły jednak część kreacji, do której aktorka musiała się przystosować. - Nie wiem, jak przeżyję te 18 dni na planie "Plagi Breslau", śpiąc po 2 godz. dziennie. Takie jest założenie... Mam wyglądać tak jak teraz, czyli po prostu totalnie zmęczona i niewyspana, bez energii, czyli kompletnie nie ja - mówiła o pracy na planie Małgorzata Kożuchowska. Wczoraj oficjalnie zakończono zdjęcia zdjęcia do filmu, który ma być wielkim hitem. Była to bardzo emocjonalna chwila. Kożuchowska nie ukrywała łez i wzruszenia. - Koniec zdjęć! Mega przygoda! Patryk dziękuję za zaufanie, Twoją odwagę i charyzmę - napisała na Instagramie gwiazda.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiśniewski stracił(!) włosy, wygląda jak potwór. KOSZMARNA przemiana gwiazdora
  2. Awantura w DDTVN, Rusin puściły nerwy! „Powinieneś się zastrzelić”
  3. Anna Wendzikowska. Dziennikarka właśnie pochwaliła się ciążą i nowym partnerem
  4. Jak pomóc naszemu pupilowi w upały? Najlepsze porady
"}" data-sheets-userformat="{"2":4546,"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
"}" data-sheets-userformat="{"2":4546,"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}"> źródło: Instagram.com Następny artykuł