Kożuchowska zdradziła rodzinny rytuał. "To czas tylko dla nas"

Kożuchowska zdradziła rodzinny rytuał. "To czas tylko dla nas" Źródło: Fot. Facebook/malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiego show-biznesu. Przez wielu uważana jest za najpiękniejszą aktorkę polskiej sceny, ale uwielbienie fanów zdobywa również swoim niesamowitym charakterem. Teraz zdecydowała się na niesamowite wyznanie, które ściska za gardło. 

Małgorzata Kożuchowska od lat cieszy się ogromną rozpoznawalnością i jest zasypywana propozycjami pracy przez dziesiątki twórców. Odkąd zakończyła swoją przygodę z "M jak miłość" poświęciła się grze w filmach, wystąpiła nawet w ostatniej produkcji Patryka Vegi, a w mimo to znajduje czas na pracę na planie "Rodzinki.pl". Jej spektakularna kariera to jednak nie wszystko - Małgorzata Kożuchowska wzbudza zachwyt również swoim charakterem oraz niezwykłym podejściem do życia. Właśnie podzieliła się z internautami niesamowitym wyznaniem, przez które fani są wzruszeni i nie przestają jej wychwalać.

Małgorzata Kożuchowska decyduje się na zaskakujące wyznanie

W większości przypadków Małgorzata Kożuchowska unika pokazywania przed kamerami swojego życia prywatnego i niechętnie zdradza szczegóły dotyczące bliskich. Teraz jednak postanowiła podzielić się ze swoimi fanami opisem wzruszającego rytuału, który wypracowała wraz ze swoim synkiem Jasiem. - Nie ma dnia bez książki przed snem. Wspólne czytanie to ważny rytuał, to czas tylko dla nas. Ostatnio odkryliśmy serię 6 książeczek „Trojaczki” i jesteśmy zachwyceni! Całe mnóstwo kreatywnych pytań i sytuacji pobudzających do myślenia, ogromna dawka dobrego humoru, piękne ilustracje, a do tego ulubieni bohaterowie Jasia z serialu na MiniMini+. Dzisiaj przeczytaliśmy najnowszy tom, "Trojaczki w górach”… - napisała pod zdjęciem książeczek, które opublikowała na swoim Instagramie. Fani byli wzruszeni, że mimo ogromnego nawału pracy i niesamowicie napiętego grafiku, aktorka zawsze znajduje czas dla synka, by utulić go do snu i poczytać książeczkę.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani są zachwyceni jej uroczym rytuałem

Jak można się domyślić, wpis szybko zasypała cała lawina komentarzy wzruszonych internautów, którzy nie mogli powstrzymać by nie skomplementować gwiazdy "Rodzinki.pl". - Cudowna kobieta. Zarabia ogromne pieniądze, spełnia się zawodowo, realizuje swoje marzenia, a w tym wszystkim ani na chwilę nie zapomina o rodzinie i bliskich - zachwyca się fanka w komentarzu. - Uwielbiam Cię Małgosiu, jesteś fantastyczna. Pokazujesz, że najpiękniejsze kobiety wcale nie muszą mieć 25 lat, a bycie gwiazdą nie skreśla szansy na szczęśliwą, kochającą się rodzinkę. Życzę wam szczęścia! - dodaje kolejna. - Ja z moim Krzysiem też uwielbiamy te książki! Co prawda przerobiliśmy je już jakiś czas temu, ale zawsze będę wspominała wspólne wieczory przy nich. Fantastyczne - ocenia następna internautka. małgorzata kożuchowska pikio.pl Fot. Facebook/malgorzatakozuchowska_ ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Fani Wojewódzkiego oburzeni na jego najnowszą reklamę. „Rozmieniasz się na drobne”
  2. Uwielbiany gwiazdor odchodzi z hitowego show Polsatu. Co się dzieje?
  3. Kosmiczny występ w The Voice Kids! Właśnie objawiła się kolejna „Roksana Węgiel”?
  4. Agnieszka Chylińska PRZERAŻAJĄCO chuda. Fani boją się o jej życie!
  5. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz?Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  Następny artykuł