Co Kożuchowska robi, by zachować wieczną młodość? Niesamowite efekty
Marcin Owczarek - 29 Grudnia 2018

Co Kożuchowska robi, by zachować wieczną młodość? Niesamowite efekty

Małgorzata Kożuchowska to utalentowana aktorka, od wielu lat gości na deskach teatrów oraz ekranach telewizorów. Wygląda zawsze fenomenalnie i nie widać, że ma już prawie 50 lat. Co robi, aby zachować wieczną młodość? Efekty widoczne są gołym okiem.

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najsławniejszych aktorek obok zmarłej już niestety Anny Przybylskiej czy Małgorzaty Sochy. Jest również bardzo piękna. Mimo swojego wieku wciąż wygląda świetnie i zachwyca sporą część telewidzów. Wszyscy pytają, jak ona to robi, że tak dobrze wygląda.

Jedna z najlepszych aktorek

Aktorkę znamy przede wszystkim z seriali. To ona była ikoną produkcji TVP "M jak miłość", a teraz kojarzona jest głównie z "Rodzinką.pl". Wybiła się jednak o wiele wcześniej. Zagrała między innymi młodą dziennikarkę w kultowym już filmie "Kiler" oraz jego drugiej części, czy w "Komorniku". 47-latka wciąż zachwyca widzów. Prowadzi swoje konto na Instagramie i często można zobaczyć ją, jak promuje przeróżne marki. Jej fani zastanawiają się więc, co aktorka robi, że tak dobrze wygląda. Mimo "swoich lat" trzyma się naprawdę świetnie, a jej wygląd potrafi przyćmić niejedną 20-latkę. Niektórzy internauci twierdzili, że jej zdjęcia są poprawiane komputerowo, a inni potrafili napisać, iż Kożuchowska miała jakieś operacje plastyczne. Prawda okazuje się zupełnie inna. Aktorka znalazła doskonały sposób na to, aby być wiecznie młodym. Sekret tkwi w diecie i specjalnych badaniach genetycznych.

Małgorzata Kożuchowska i jej dieta

W wywiadzie dla Gali Małgorzata Kożuchowska powiedziała, co robi, aby tak dobrze wyglądać. Korzysta z cateringu dostosowanego do jej potrzeb oraz badań DNA:DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Magda GesslerMagda Gessler powinna być tym oburzona! Największe graficzne porażki gwiazd 2018Czytaj dalej
- Od kilku miesięcy moja dieta pudełkowa jest układana na podstawie unikalnego badania genetycznego. Jak wskazują badania, najlepszym sposobem na spowolnienie efektów starzenia i oczyszczenie organizmu jest działanie od wewnątrz. A dzięki takiej profesjonalnej i spersonalizowanej analizie możemy się dowiedzieć, jak przyspieszyć jego metabolizm, jak najdłużej zachować młodość skóry oraz jak zadbać o dobre samopoczucie i zdrowie. W ten sposób możemy zmienić nie tylko sposób odżywiania, ale także cały tryb życia "ustawić" pod nasz genotyp - mówi Małgorzata Kożuchowska. Nie każdy może sobie jednak na to pozwolić. Podobna dieta, która jest dopasowana osobiście, kosztuje naprawdę wiele. Za samo badanie trzeba zapłacić około 3,5 tysiąca złotych, trwa ono kilkadziesiąt minut i zbiera informacje o naszym DNA. Catering to również nietania sprawa, bo kosztuje aż 3 tysiące miesięcznie. Małgorzata Kożuchowska może sobie jednak oczywiście na to wszystko pozwolić.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Międzynarodowy skandal z Wisłą Kraków! Zostali oszukani przez inwestorów?
  2. Gessler w niebezpieczeństwie?! Fani mocno zmartwieni
  3. Tak mieszka Kurdej-Szatan. Ciepło tego domu was zachwyci
  4. Dorota Wellman: Pochodzenie gwiazdy powodem ataków prawicy
  5. Joanna Kulig: mąż aktorki to znany reżyser. Jak wygląda?
Anna PrzybylskaAnna Przybylska przed śmiercią. Wzruszające do łez relacje z ostatnich chwil jej życiaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News