Kożuchowska podzieliła się wiadomością o tragedii. "Nie mogę powstrzymać łez. Szok, żal, niedowierzanie"

Kożuchowska podzieliła się wiadomością o tragedii. "Nie mogę powstrzymać łez. Szok, żal, niedowierzanie" Źródło: youtube.com/TVP VOD

Małgorzata Kożuchowska postanowiła podzielić się z fanami emocjami, które odczuwa w związku z tragicznym wydarzeniem, do jakiego doszło wczoraj w Paryżu. Jej wpis spotkał się z powszechnym zrozumieniem.

Małgorzata Kożuchowska wzbudza wielkie zainteresowanie w świecie polskich mediów, nie tylko ze względu na swoje role w najróżniejszych serialach i filmach, ale także dużą aktywność w mediach społecznościowych. Bez wątpienia należy do tych osób, które doskonale zdają sobie sprawę, jak ważne dla celebrytów są w dzisiejszych czasach te sposoby komunikacji z fanami.

Aktorka postanowiła po raz kolejny podzielić się ze swoimi obserwatorami emocjonalnym wpisem. Tym razem miało to związek z tragicznym wydarzeniem, które miało miejsce w Paryżu. Katedra Notre Dame, znany na całym świecie symbol sztuki, chrześcijaństwa i Francji, spaliła się w znacznym stopniu.

Małgorzata Kożuchowska publikuje wpis dotyczący pożaru we Francji

Zaledwie w przestrzeni publicznej pojawiła się informacja o fakcie zniszczenia katedry, już wielu celebrytów zaczęło zamieszczać osobiste wpisy na portalach internetowych. Wśród nich była Małgorzata Kożuchowska.

- Nie mogę powstrzymać łez. Szok. Żal. Niedowierzanie - napisała aktorka na Instagramie.

Pod tym wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy, wśród których znalazła się nawet wypowiedź prezydenta Andrzeja Dudy.

- Szanowna Pani Małgorzato, nie polubię tego zdjęcia. Nigdy. Łączę się z Panią serdecznie w żalu. Straszne to jest... - napisał prezydent RP.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fala komentarzy pod wpisem aktorki

Również inni internauci zaczęli odnosić się do tego wpisu, wyrażając swoje spostrzeżenia i emocje.

- Właśnie ludzkość traci jeden z dwóch największych symboli Paryża. To ogromny cios w tradycję kultury i dziedzictwa kulturowego całej Europy i ludzkości - napisała internautka.

- To jest kompromitacja wszystkich największych i najważniejszych. Ładują umysły i pieniądze w to, jak świat rujnować a nie ratować. Wystarczy naciśnięcie guziczka, abyśmy wylecieli w powietrze, a nie ma metody i materiału aby gasić takie pożary w XXI wieku - skomentował ktoś inny.

- To jest symbol upadku Francji, która stoczyła się na samo dni, a ten pożar jest tylko tego symbolem. Nie ma katedry i nie ma Francji. Jest tylko lewicowe, zboczone szambo bez zasad i bez wartości - podsumował ostro internauta.

Informacja o spłonięciu katedry Notre Dame zasmuciła cały świat. Nieustannie trwają próby oszacowanie strat, których nie można przeliczyć na żadne pieniądze.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Agata Duda może być dumna! Prezydent upiecze wielkanocne baby „Umówiłem się z żoną, ze coś zrobię
  2. Zbigniew Wodecki miał romans z piękną aktorką? Podobno ukrywał to przed całym światem
  3. Zdecydowana reakcja Watykanu w związku ze strasznym pożarem katedry Notre Dame
  4. Oby Gwiazdowski się mylił. "Emeryci pobiorą pieniądze na leki ze skarbonek wnuków"
  5. Wstrząsające wyznane uczestniczki "Big Brothera" o śmierci mamy. Stoczyła dramatyczną walkę z ojcem
  6. Początek przełomu w leczeniu nowotworu? Lek oparty na szczepionce

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News