Małgorzata Kożuchowska mocno o karierze młodszej koleżanki. Fanów zatkało

Małgorzata Kożuchowska mocno o karierze młodszej koleżanki. Fanów zatkało

Małgorzata Kożuchowska znów bryluje na imprezach. Podczas ostatniego wywiadu na gali Flesz Fashion Night 2018 została zapytana o młodszą koleżankę z planu - Julię Wieniawę. Mocne słowa o kondycji polskiego show-biznesu i próba definicji słowa "gwiazda" wzbudziły spore zamieszanie wśród internautów. Co myśli o karierze młodej celebrytki?

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Brała udział w kilkunastu dużych produkcjach. Od kilku lat pozostaje na planie Rodzinka.pl, gdzie gra mamę trójki niesfornych chłopców u boku Tomasza Karolaka. Jakiś czas temu do ekipy dołączyła Julia Wieniawa z rolą dziewczyny jednego z serialowych synów Kożuchowskiej. Kariera dziewiętnastolatki w ostatnim czasie nabrała tempa - pojawia się na okładkach czasopism, wciąż bierze udział w dużych projektach reklamowych. Co myśli o niej serialowa teściowa?

Co powiedziała Małgorzata Kożuchowska o Julii Wieniawie?

- (...) żeby zaistnieć na chwilę, to nie jest taka wielka filozofia - odpowiedziała reporterowi Jastrząb Post. Zdaniem Kożuchowskiej, aby być prawdziwą gwiazdą, trzeba mieć charakter i talent. Dodała także, że trzeba mieć to coś, co sprawi, że widz nie będzie się nudził odtwarzaną przez aktora postacią. Uznała także, że Wieniawa... ma te wszystkie cechy. - Myślę, że Julia jest bardzo zdolną dziewczyną, jest prześliczna, ma bardzo dobry gust. Myślę, że jest pracowita i bardzo konsekwentna - chwaliła młodą aktorkę Małgorzata Kożuchowska. Zdaniem serialowej Natalii, to dzięki uporowi i konsekwencji można zaistnieć w show-biznesie. Przypuszczamy, że doskonale może znać przepis na sukces, ponieważ sama - od wielu lat - nie znika z ekranów. Dodatkowo, aktywnie uczestniczy w imprezach branżowych, a stylem i urodą olśniewa nie tylko widzów, ale i media. Czy doświadczona gwiazda daje wskazówki początkującym, jak się zachować na czerwonym dywanie? Julia Wieniawa "zadebiutowała" podczas tegorocznego Festiwalu w Cannes. To wtedy, zjawiskowo piękna, wystąpiła wśród najgorętszych światowych nazwisk. Od tego momentu dobra passa aktorki trwa. Jest jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich celebrytek.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Julia Wieniawa NAGO! Pokazała bardzo odważne zdjęcia. Ale gorąco
  2. W sieci krąży kłótnia aktorów Rodzinka.pl z taksówkarzem! "Cham, burak, prostak"
  3. Zaskakujące oświadczenie Karolaka. Nie ma czasu na kobiety
Następny artykuł