Horror Małgorzaty Kożuchowskiej! Jej wakacje zamieniły się w koszmar

Horror Małgorzaty Kożuchowskiej! Jej wakacje zamieniły się w koszmar

Małgorzata Kożuchowska stanęła twarzą w twarz z niszczycielskim żywiołem. Egzotyczne wakacje miały być ostoją spokoju i odpoczynku, tymczasem natura w bezlitosny sposób pokrzyżowała te plany. Dotychczas takie sceny aktorka mogła zobaczyć tylko w serialach. Tym razem, mimo urlopu, wydarzenia rodem z Hollywood przyszły do niej.

Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" spędzała wakacje w Algarve znajdującym się w południowej Portugalii. Bajeczne wakacje w jednej chwili stanęły pod znakiem zapytania. Nieopodal rozprzestrzeniło się prawdziwe zagrożenie. Spędzając upojne chwile w Algarve aktorka otrzymała niepokojące wieści okolicznych pożarach. Powaga sytuacji była tak duża, że w przypadku wielu ludzi konieczna byłą ewakuacja z własnych domów. Spędzająca wakacje z mężem, synem, siostrą i jej rodziną Kożuchowska przeżyła prawdziwe chwile grozy oraz strachu, że ogień dosięgnie także ich.

W gotowości do ewakuacji

Susza oraz ogromne słońce podsycające temperaturę spowodowały prawdziwe piekło. Ogień zaczął rozprzestrzeniać się w szybkim tempie i trawić okoliczne lasy. Podobno istniało realne zagrożenie, że ogień w niedługim czasie dosięgnie także miejsce wypoczynku gwiazdy. Aktorka była przygotowana na ewakuację w każdej chwili. - Gdy zaczęło świtać, wyszła przed dom i zobaczyła kłębiący się dym. Nie była pewna, czy rzeczywiście nic im nie grozi, dlatego zamiast iść z rodziną na plażę, została, aby wszystko było gotowe na ewentualną ewakuację. Tym bardziej że coraz więcej osób musiało uciekać ze swoich domów - mówi znajoma Kożuchowskiej. Całe szczęście kurort, w którym znajdowała się aktorka z rodziną, został nietknięty.

Małgorzata Kożuchowska relacjonuje na Instagramie

W dzisiejszych czasach media społecznościowe pełnią bardzo ważną rolę w życiu celebrytów. Nawet nieistotne informacje gwiazdy potrafią sprzedać jak sensację. Mimo niesprzyjających, stresujących okoliczności, aktorka znalazła czas na relacjonowanie bajecznych wakacji w Portugalii. Co ciekawe, gwiazda serialu "Rodzinka.pl" na swoim profilu nie pochwaliła się zagrożeniem. Możemy zobaczyć jedynie pełne słonecznej pogody zdjęcia przepełnione radością. Szkoda, bo to byłaby nie lada gratka dla fanów aktorki, która na pewno rozbudziłaby zainteresowani wokół celebrytki. Małgorzata Kożuchowska Źródło Instagram/@malgorzatakozuchowskaZOBACZ TAKŻE:
    1. Dramat Kaczyńskiego! Niedługo zostanie bez dachu nad głową
    2. Kinga Rusin na prywatnym nagraniu z ukochanym! Film hitem sieci
    3. Ale wstyd! Jaki usunięty z sieci, powód zwala z nóg
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News