Co oni zrobili z Małgorzatą Kożuchowską?! Wygląda strasznie

Co oni zrobili z Małgorzatą Kożuchowską?! Wygląda strasznie

Małgorzata Kożuchowska wraca do gry. Aktorka, kojarzona głównie z roli w M jak Miłość oraz Rodzince.pl postanowiła zerwać z wizerunkiem opiekuńczej i kochającej głowy rodziny, postanowiła zaskoczyć fanów i widzów zupełnie nową kreacją. Jednak to, co zrobiła, zadziwiło wszystkich.

Małgorzata Kożuchowska już od ponad 23 lat istnieje w polskiej telewizji i filmie. Patrząc na dotychczasowe CV artystki, fani bardzo zdziwili się ostatnią metamorfozą, jaką postanowiła przeprowadzić specjalnie do nowej roli.

Małgorzata Kożuchowska szokuje

Aktorka jest postacią powszechnie znaną wśród polskich odbiorców kultury. Przez ponad 20 lat dorobku twórczego dała zapamiętać się jako Małgorzata Mostowiak z kultowej opery mydlanej M jak Miłość. Widzów bawiła do łez także w rolach w Kilerze oraz Rodzince.pl. Dzisiaj, po rolach komediowych, a także odtwarzania wizerunku idealnej matki i żony, przed aktorką stoi całkowicie nowe wyzwanie. Gwiazda zdecydowała się na angaż u kontrowersyjnego reżysera Patryka Vegi. Sam twórca filmowy zasłynął budzącymi bardzo mieszane uczucia filmami, takimi jak Botoks czy cykl Pitbull, które przez jednych uważane są za łamiące tabu i ważne obrazy w dyskusji społecznej, a przez innych za przerysowane i powielające stereotypy. Abstrahując jednak od opinii o samym dorobku reżysera, niewątpliwie znajduje się on w najlepszym okresie swojej całej kariery. Dzięki wielkim pieniądzom, jakie zarobił jego poprzedni film - wspomniany Botoks, reżyser nie składa broni i zamierza zszokować widzów kryminalnym obrazem - Plagi Breslau. Małgorzata Kożuchowska postanowiła dzisiaj podzielić się plakatem, który będzie promował nadchodzącą produkcję. Samo zdjęcie, które gwiazda wstawiła na swoim social media wzbudziło bardzo mieszane uczucia internautów.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GRAFIKĄ

Krytyka internautów była wielka

Najbardziej zadziwionymi osobami byli jednak fani artystki, którzy nie spodziewali się aż takiej zmiany wizerunkowej w wykonaniu kobiety. Komentarze pod zamieszczoną fotografią podzieliły społeczność Instagrama na dwie grupy. Jedna z nich, bardziej przychylna Kożuchowskiej, wyrażała zadowolenie i oczekiwanie na film. Wśród głosów zmasowanej krytyki można było znaleźć takie głosy: „Pani u Vegi…? Matko jedyna, świat się kończy”, „Jakoś nie przemawia do mnie Kożuchowska u Vegi”, „Patrzę i zastanawiam się – ale gdzie niby jest M. Kożuchowska?”, „Karykatura samej siebie. Porażka” Gwiazda nie odniosła się do głosów przeciwnych jej wizerunkowej zmianie, ale niewątpliwie wzbudziła mieszane uczucia wśród swoich obserwatorów. Czy niezadowolenie fanów ustanie po premierze obrazu? O tym przekonamy się już w grudniu tego roku, kiedy „Plagi Breslau” zadebiutują na platformie Showmax.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Wiemy ile goście dali pieniędzy synowi Martyniuka. Kwota wbija w ziemię
  2. Selena Gomez w szpitalu psychiatrycznym! Jej stan jest tragiczny, wyrywa sobie kroplówkę z żył, próbuje uciekać
  3. Gwiazda disco polo usłyszała zarzuty! Grożą jej aż dwa lata więzienia
Następny artykuł