Tak Kożuchowska świętowała swoje urodziny. W sieci znalazło się zdjęcie

Tak Kożuchowska świętowała swoje urodziny. W sieci znalazło się zdjęcie Źródło: youtube.com/TVP VOD

Małgorzata Kożuchowska od wielu lat wzbudza zainteresowanie wśród znacznej części polskiego społeczeństwa, Bez wątpienia jest jedną z najbardziej lubianych celebrytek w rodzimym show-biznesie. Aktorka niedawno obchodziła swoje kolejne urodziny. Zdjęciem ze świętowania pochwaliła się w Internecie.

Małgorzata Kożuchowska od wielu lat znana jest niemal wszystkim Polakom, głównie za sprawą kultowych filmów w których grała, a także - w głównej mierze - seriali. Najwięcej fanów przyniosła jej rola Hanny Mostowiak w długoletniej produkcji TVP "M jak miłość", która bardzo szybko stała się najchętniej oglądanym serialem w polskiej telewizji.

Aktorka aktywnie udziela się także w mediach społecznościowych, przeważnie na Instagramie, gdzie dzieli się ze swoimi fanami nowinami z życia prywatnego. Jej profil obserwuje coraz więcej osób, które natychmiast zauważyły, że aktorka w sobotę obchodziła swoje urodziny. Na profilu natychmiast pojawiło się wiele życzeń i pozytywnych komentarzy.

Małgorzata Kożuchowska świętowała swoje urodziny. Pojawiło się zdjęcie

Znana aktorka właśnie skończyła czterdzieści osiem lat. Czas płynie nieubłaganie, a mimo tego aktorka - zdaniem wielu fanów - wciąż utrzymuje wysoki poziom. Wkrótce po swoich urodzinach opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, które wyjaśniło wszystkim fanom, jak też spędziła ten dzień.

- Kochani moi! Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna za cudowne życzenia urodzinowe! To był wspaniały dzień, które spędziłam w gronie rodziny, najbliższych i trochę dalszych przyjaciół. Tak się złożyło, że tego samego dnia brali ślub nasi przyjaciele, więc urodziny obchodziłam w wyjątkowo radosnej weselnej atmosferze. Dziękuję, że pamiętacie o mnie i dobrze mi życzycie. Dzięki wam ilość lat na koncie nie psuje mi humoru! Love! Wasza Małgorzata - napisała na Instagramie Kożuchowska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak się okazuje, ten dzień był podwójnie wyjątkowy dla znanej polskiej aktorki. Ślub kogoś bliskiego jest bez wątpienia wydarzeniem trwale zapisującym się w pamięci. Polscy internauci i tym razem pokazali, że potrafią doskonale cieszyć się z czyjegoś szczęścia i okazać wielki szacunek oraz uznanie w stosunku do osób, które na ten szacunek zapracowały.

- Piękna, młoda, utalentowana i kreatywna. Pani Małgosiu, życzę pani spełnienia marzeń, prostej radości życia każdego dnia, a także niezmiernie Wiary, Nadziei i Miłości - napisała wzruszona internautka pod zdjęciem.

 

(źródło: Instagram/Małgorzata Kożuchowska)

 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Ilu mężów miała Marta Kaczyńska? Nie spodziewaliście się takiej odpowiedzi
  2. Małgorzata Kożuchowska jak księżna Diana! Gwiazda w koronie wygląda jak księżniczka
  3. Kolejne podwyżki dla emerytów. Poznaliśmy konkretne kwoty
  4. Wielka feta w dniu urodzin Rydzyka? Jest decyzja wojewody, trwa wielki spór
  5. Isabel Marcinkiewicz wcieliła swoje groźby w kierunku byłego męża w życie. "To nie żarty! Machina ruszyła"
  6. Media: księżna Kate i książę William są w separacji. To będzie najgłośniejszy rozwód w rodzinie królewskiej?

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News