Małgorzata Kożuchowska
Fot. Instagram/Małgorzata Kożuchowska
Wiadomości Pikio - 1 Czerwca 2018

Pracodawca upokorzył Kożuchowską! Aktorka nie miała wyboru

Małgorzata Kożuchowska została boleśnie upokorzona przez nowego pracodawcę. Aktorka, która wcześniej publicznie prosiła go o angaż nie miała wyboru i musiała dostosować się do stawianych przez niego warunków.

Kożuchowska została właśnie zaangażowana do nowej, bardzo kontrowersyjnej produkcji filmowej. Aby jednak móc w niej wystąpić, już i tak chuda aktorka, musi znacząco schudnąć. Internauci twierdzą więc, że stawianie jej podobnych wymagań jest po prostu upokarzające. Kożuchowska była kojarzona do tej pory przede wszystkim z rolami w serialach "M jak miłość", "Druga szansa", czy też "Rodzinka.pl". Widzowie znali ją więc jako łagodną, spokojną osobę, która nie lubi wzbudzać nadmiernych kontrowersji.

Małgorzata Kożuchowska nie ma wyjścia, jeśli chce zachować pracę

Jak się jednak okazało, artystka dostała propozycję wystąpienia w nowym filmie Patryka Vegi. Ma się w nim wcielić w rolę twardej i stanowczej policjantki, co umożliwi jej prawdopodobnie zerwanie z dotychczasowym wizerunkiem. Jak się jednak okazało, reżyser postawił Kożuchowskiej istotny warunek. Chce bowiem, aby do swej roli znacząco schudła, chociaż i tak jest już niezwykle szczupłą osobą.

Reakcja widzów

Jako że aktorce wyraźnie zależy na angażu, natychmiast przeszła na dietę. Jak donoszą media, Kożuchowska potraktowała bowiem słowa Vegi niezwykle poważnie. Fakt ten nie spodobał się jednak sporej grupie fanów, którzy uważają, że artystka obecnie wygląda bardzo dobrze. Widzowie twierdzą więc, iż zmiana wyglądu dla roli jest dla Kożuchowskiej niemałym upokorzeniem. Sama artystka najwyraźniej ma jednak inne zdanie na ten kontrowersyjny temat.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Koniec Magdy Gessler, upadł jej największy projekt
  2. Słynny aktor umiera? Przerażające zdjęcie, wygląda jak 90 latek
  3. Pola Lis z chłopakiem przekazali radosną wiadomość. Tego najbardziej bała się Kinga Rusin
ZAMIANA
katarzyna_dowbor16 sławnych mam, które urodziły po czterdziestce [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
radwanska14 gwiazd, które nie wstydzą się Jezusa [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News