Kożuchowska straciła pracę! Zastąpi ją młodsza aktorka

Kożuchowska straciła pracę! Zastąpi ją młodsza aktorka Źródło: fot. Youtube

Małgorzata Kożuchowska w ciągu ostatnich lat była prawdziwą gwiazdą TVN. Można nawet powiedzieć, że aktorka w dużej mierze wyrosła na twarz stacji. Tym bardziej przykre musi być dla niej to, że straciła pracę, a telewizja zastąpi ją młodszą aktorką. 

Małgorzata Kożuchowska w ostatnich latach fantastycznie radziła sobie zawodowo. Była gwiazdą i TVP i TVN. W jednej i drugiej dużej stacji miała swoje seriale. Grała m.in. Natalię Boską w "Rodzinka.pl" oraz główną rolę w produkcji TVN "Druga szansa". Niestety, teraz straciła pracę.

Nie zobaczymy już Małgorzaty Kożuchowskiej w "Drugiej szansie". Aktorka straciła pracę, a TVN zastąpi ją młodszą koleżanką po fachu. W nowej produkcji stacji główną rolę dostała bowiem Alicja Bachleda-Curuś. Znana jest już nawet fabuła nowego serialu.

Małgorzata Kożuchowska straciła pracę

"Pod powierzchnią" to tytuł produkcji, w której zagra Bachleda-Curuś. Akcja toczyć będzie się w Płocku, a fabuła dotyczyć będzie historii małżeństwa. Z pozoru szczęśliwa para będzie skrywała mroczną tajemnicę. To właśnie tym serialem TVN chce zapełnić czas antenowy, który do tej pory zajmowała "Druga szansa" z Kożuchowską w roli głównej.

Małgorzata Kożuchowska musi być przybita tym, że stacja tak szybko zastąpiła ją młodszą koleżanką. Bachleda-Curuś na co dzień mieszka z synem jej i Colina Farrella  w Los Angeles, dba jednak regularnie o swoją polską karierę.

Ostatni raz mogliśmy ją oglądać ę w 2016 roku - zagrała wtedy w dwóch filmach: sensacyjnym "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" i komedii obyczajowej "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Młoda aktorka od 20 lat nie grała jednak w żadnym serialu - myślicie, że poradzi sobie lepiej od doświadczonej w tej dziedzinie Kożuchowskiej?

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pobito brutalnie polską dziennikarkę! Ksiądz nasłał na nią wściekłych wiernych
  2. Nikt o tym nie wiedział! Linda miał romans z córką polskiego polityka
  3. Śmierć zabrała szczęście Dodzie. Michał Szpak w centrum tragedii zrobił coś niesamowitego (VIDEO)
  4. Krytykujesz kadrę? Po tych słowach Owsiaka możesz zapaść się pod ziemię
  5. Gigantyczny skandal na konferencji. Glik wpadł w furię: „OHYDNE KŁAMSTWO”

Źródło: se.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News