Kożuchowska od lat czekała na taką okazję. Te święta będą inne niż wszystkie
Patryk Korzec - 21 Grudnia 2018

Kożuchowska od lat czekała na taką okazję. Te święta będą inne niż wszystkie

Małgorzata Kożuchowska bez wątpienia jest jedną z największych gwiazd TVP. Kobieta jest twarzą wielu seriali, a w ostatnim czasie zaangażowała się również w produkcję filmową. Taki natłok obowiązków sprawił, że z utęsknieniem wyczekiwała na nadchodzące święta, a teraz okazuje się, że mają być one wyjątkowe i zupełnie inne niż wszystkie. 

Małgorzata Kożuchowska dla milionów ludzi jest przykładem aktorki wybitnej - przez lata związana z TVP stała się twarzą wielu kultowych seriali, nie boi się również grać w filmach, a na salonach zawsze jest uśmiechnięta i elegancka. W ostatnim czasie kobieta za wszelką cenę stara się zerwać z przeszłością i kojarzeniem jej wyłącznie z "M jak miłość" czy "Rodzinki.pl", czego efektem może być jej wyjątkowa rola w nowej produkcji Patryka Vegi. W "Plagach Breslau" wciela się w rolę bezwzględnej policjantki pozbawionej uczuć, więc było to dla niej wielkie wyzwanie i stawia ją to przed widzami w zupełnie nowym świetle. Taki natłok obowiązków z jednej strony na pewno pozwala jej się realizować, z drugiej jednak sprawia, że z utęsknieniem czeka na nadchodzące dni wolne i odpoczynek. Teraz okazuje się, że tegoroczne święta będą inne niż wszystkie i w końcu stanie się coś, na co Małgorzata Kożuchowska czeka już od lat.

Święta inne niż wszystkie. Małgorzata Kożuchowska czekała na to od lat

Nie jest tajemnicą, że Małgorzata Kożuchowska jest osobą bardzo rodzinną, dba o dobre relacje wśród swoich najbliższych i co roku stara się zorganizować spotkanie, które dobrze będą wspominać przez cały kolejny rok. Tym razem jednak stać się ma coś wyjątkowego, na co aktorka czekała od lat. - Święta uwielbiam, czekam na śnieg. W tym roku to będą święta wyjątkowe, bo będę je spędzała z całą swoją rodziną. Tak się jakoś super złożyło, że i jedna siostra moja i druga siostra z rodzinami będą mogły spędzić w tym czasie te święta z nami. Więc będą rodzice moi i mojego męża - mówiła w rozmowie z "Jastrząb Post". Przy świątecznym stole będzie więc cały tłum ludzi - ojciec aktorki Leszek Kożuchowski, mama Jadwiga, siostry: Maja i Hanna wraz z rodzinami, mąż Bartłomiej oraz 4-letni synek Franciszek. Na pewno będzie to niezwykłe i wyjątkowe spotkanie w większym gronie po latach.

Niezwykłe tradycje świąteczne Kożuchowskiej

Małgorzata Kożuchowska zgodziła się również zdradzić pewien sekret dotyczący obchodzenia świąt Bożego Narodzenia przez jej rodzinę. Okazuje się, że mają oni niezwykła i piękną tradycję związaną z ich synkiem Janem Franciszkiem.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Kinga RusinKinga Rusin i sekrety jej urody. Nie zgadniecie, od czego zaczyna dzień!Czytaj dalej
Każdego roku aktorka wybiera specjalnie dla niego jedną, specjalną bombkę, którą następnie odkłada, by gdy dorośnie, otrzymał szczególną kolekcję. - Choinka już jest i ta najważniejsza bombka Jasiowa też! Co roku wybieram jedną specjalnie dla niego. Kiedy będzie dorosły, będzie miał całą kolekcję! - napisała na swoim Instagramie. Trzeba przyznać, że to rzeczywiście ciekawy pomysł, który Jan za kilkanaście lat z pewnością doceni.Małgorzata Kożuchowska Fot. Instagram/malgorzatakozuchowska_ZOBACZ TAKŻE:
  1. „Rysiek” z Klanu w więzieniu. Potrzebuje siana, o tym mówi cała Polska
  2. Gwiazda Polsatu publicznie zaatakowała Magdę Gessler! Tak OSTRO jeszcze nie było
  3. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  4. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
  5. Nie tylko rak. Kolejna straszna choroba zabijała Annę Przybylską
Czterej pancerni i piesCzterej pancerni i pies: Dramat gwiazdy serialu. Pochowała najbliższychCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News