Oniemiejecie. Tak wyglądała Małgorzata Kożuchowska w dniu swojego ślubu, petarda to mało powiedziane

Oniemiejecie. Tak wyglądała Małgorzata Kożuchowska w dniu swojego ślubu, petarda to mało powiedziane Źródło: youtube.com/jastrzabpost

Małgorzata Kożuchowska w trakcie swojego ślubu wyglądała jak Miss Polski. Mało kto zdaje sobie z tego sprawę, ale zamążpójście gwiazdy było niesamowitym wydarzeniem, a sama Kożuchowska swoim wyglądem zawstydziłaby nawet największe gwiazdy Hollywood.

Małgorzata Kożuchowska znana jest z dobrego wyczucia smaku i stylu. Gwiazda, znana z występowania w "M jak Miłość" i "Rodzince.pl" jest przez wielu uważana za ikonę mody, a nawet naśladowana przez koleżanki z branży. Mało kto o tym wie, ale ślub artystki był pełen klasy, a sama Kożuchowska wyglądała w swojej sukni ślubnej jak arystokratka.

Małgorzata Kożuchowska wspominała swój związek

O tym, jak ważnym dla aktorki był ślub z jej mężem - dziennikarzem TVP Bartłomiejem Wróblewskim niech świadczy fakt, jak często aktorka wspomina zamążpójście. Aktorka wielokrotnie wspominała, że to właśnie wiara była największym spoiwem ich miłości, a okoliczności poznania - przy okazji pogrzebu Jana Pawła II, tylko ją wzmocniły i pozwoliły się im w sobie zakochać.

Kożuchowska, zadeklarowana katoliczka, kilkukrotnie była pytana o to, co jest według niej najważniejsze w małżeństwie. Okazuje się, że gwiazda wielkim przywiązaniem darzy takie wartości jak wierność i uczciwość, a jej szczęście w związku jest nieprzemijające.

- Myślę, że trzeba być wiernym tej drugiej osobie, ale i sobie samemu. Dla mnie decyzja o tym, żeby wyjść za mąż była bardzo ważna, ponieważ wiedziałam, że chcę, by to była decyzja na całe życie. Staram się być konsekwentna, chcę pamiętać o tym. Poza tym trzeba dużo rozmawiać, szanować się, przyjaźnić się i lubić się. Jestem szczęśliwa i modlę się, żeby tak było nadal - mówiła gwiazda

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kożuchowska zachwycała na swoim ślubie

Popularna aktorka od samego początku bardzo poważnie traktowała swój związek z Wróblewskim, a żeby to podkreślić, zorganizowała piękny ślub w Warszawie, który miał miejsce w 2008 roku. Aktorka wybrała skromną, ale podkreślającą jej niesamowitą figurę suknie, a uśmiech i szczęście nie były w stanie opuścić ją, chociażby na sekundę.

Kożuchowska po dziś jest bardzo dumna i zadowolona z małżeństwa, a z okazji ślubu zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, które jest prawdziwym dowodem tego, jak piękną osobą jest uwielbiana artystka.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie DUDZIE!
  2. NIE ŻYJE najseksowniejsza sportsmenka na świecie! Jej śmierć była nagła i niespodziewana
  3. Pilne informacje Polsatu. Policjanci otworzyli wersalkę 24-latka i zmroziło im krew w żyłach
  4. TVN: Dzisiaj w Polsce zacznie się coś dużo gorszego niż burza z piorunami. Zostało kilka godzin
  5. Wiadomo, ile Joanna Mazur zarobiła na „Tańcu z gwiazdami”. Absolutny rekord, kwota zwala z nóg
  6. Zamiast przysięgi odczytała SMS-y narzeczonego. Ślub zamienił się w głośne rozstanie

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News