Oniemiejecie. Tak wyglądała Małgorzata Kożuchowska w dniu swojego ślubu, petarda to mało powiedziane

Oniemiejecie. Tak wyglądała Małgorzata Kożuchowska w dniu swojego ślubu, petarda to mało powiedziane Źródło: youtube.com/jastrzabpost

Małgorzata Kożuchowska w trakcie swojego ślubu wyglądała jak Miss Polski. Mało kto zdaje sobie z tego sprawę, ale zamążpójście gwiazdy było niesamowitym wydarzeniem, a sama Kożuchowska swoim wyglądem zawstydziłaby nawet największe gwiazdy Hollywood.

Małgorzata Kożuchowska znana jest z dobrego wyczucia smaku i stylu. Gwiazda, znana z występowania w "M jak Miłość" i "Rodzince.pl" jest przez wielu uważana za ikonę mody, a nawet naśladowana przez koleżanki z branży. Mało kto o tym wie, ale ślub artystki był pełen klasy, a sama Kożuchowska wyglądała w swojej sukni ślubnej jak arystokratka.

Małgorzata Kożuchowska wspominała swój związek

O tym, jak ważnym dla aktorki był ślub z jej mężem - dziennikarzem TVP Bartłomiejem Wróblewskim niech świadczy fakt, jak często aktorka wspomina zamążpójście. Aktorka wielokrotnie wspominała, że to właśnie wiara była największym spoiwem ich miłości, a okoliczności poznania - przy okazji pogrzebu Jana Pawła II, tylko ją wzmocniły i pozwoliły się im w sobie zakochać.

Kożuchowska, zadeklarowana katoliczka, kilkukrotnie była pytana o to, co jest według niej najważniejsze w małżeństwie. Okazuje się, że gwiazda wielkim przywiązaniem darzy takie wartości jak wierność i uczciwość, a jej szczęście w związku jest nieprzemijające.

- Myślę, że trzeba być wiernym tej drugiej osobie, ale i sobie samemu. Dla mnie decyzja o tym, żeby wyjść za mąż była bardzo ważna, ponieważ wiedziałam, że chcę, by to była decyzja na całe życie. Staram się być konsekwentna, chcę pamiętać o tym. Poza tym trzeba dużo rozmawiać, szanować się, przyjaźnić się i lubić się. Jestem szczęśliwa i modlę się, żeby tak było nadal - mówiła gwiazda

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kożuchowska zachwycała na swoim ślubie

Popularna aktorka od samego początku bardzo poważnie traktowała swój związek z Wróblewskim, a żeby to podkreślić, zorganizowała piękny ślub w Warszawie, który miał miejsce w 2008 roku. Aktorka wybrała skromną, ale podkreślającą jej niesamowitą figurę suknie, a uśmiech i szczęście nie były w stanie opuścić ją, chociażby na sekundę.

Kożuchowska po dziś jest bardzo dumna i zadowolona z małżeństwa, a z okazji ślubu zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, które jest prawdziwym dowodem tego, jak piękną osobą jest uwielbiana artystka.

  1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie DUDZIE!
  2. NIE ŻYJE najseksowniejsza sportsmenka na świecie! Jej śmierć była nagła i niespodziewana
  3. Pilne informacje Polsatu. Policjanci otworzyli wersalkę 24-latka i zmroziło im krew w żyłach
  4. TVN: Dzisiaj w Polsce zacznie się coś dużo gorszego niż burza z piorunami. Zostało kilka godzin
  5. Wiadomo, ile Joanna Mazur zarobiła na „Tańcu z gwiazdami”. Absolutny rekord, kwota zwala z nóg
  6. Zamiast przysięgi odczytała SMS-y narzeczonego. Ślub zamienił się w głośne rozstanie

Źródło: Instagram

Następny artykuł