Małgorzata Kożuchowska opublikowała skandaliczne zdjęcia! Burza w sieci nie ma końca

Małgorzata Kożuchowska opublikowała skandaliczne zdjęcia! Burza w sieci nie ma końca

Małgorzata Kożuchowska opublikowała zdjęcia, na których widać jak Polacy dbają o nasze wspólne dobro, jakim jest przyroda. Aktorka uchwyciła skandaliczne zachowanie, które niestety jest dość powszechne w naszym kraju.

Często podczas spacerów można napotkać się na jakieś pozostawione papierki albo inne małe odpadki. Niestety, ale dużo ludzi wciąż nie ma nawyku sprzątania po sobie. Jednak to, co znalazła Małgorzata Kożuchowska, wykracza poza wszelkie pojmowanie. Bo jak inaczej można nazwać sytuacje gdy w środku lasu ktoś sobie urządza wysypisko śmieci.

Małgorzata Kożuchowska wytyka Polakom ich wadę

Jest to przykład skrajnego braku poszanowania dla natury. A powinno być na odwrót. Publikując to zdjęcie aktorka wywołała nie lada zamieszanie w sieci. Wiele osób potępiło takie zachowanie i pochwaliło Kożuchowską za obnażenie tego, jak część Polaków dba o nasze piękne lasy. Dużo się mówi o tym, że przyrodę należy szanować i dbać o nią, aby przetrwała dla kolejnych pokoleń. W szkołach dzieci także są tego uczone. Jeśli jednak nie przekujemy tej wiedzy i świadomości w czyny, to takie widoki mogą stać się codziennością, a to byłaby straszna tragedia. instagram.com/malgorzatakozuchowska
Zobacz także:
  1. Angelina Jolie miotała się w drgawkach, straciła przytomność
  2. Fani załamani. Odchodzi wielka gwiazda TVN
  3. Tajemnicza przyczyna śmierci Avicii’ego. Kaczyńskiemu może dolegać to samo
Następny artykuł