Małgorzata Kożuchowska przeżywa prawdziwy dramat. W jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że producenci i reżyserzy nazywają ją za plecami „katolką”. Czy to właśnie przez ten przykry pseudonim gwiazda otrzymuje tak mało ról?

Małgorzata Kożuchowska raczej nie zdradza swoich poglądów. Sama twierdzi, że rzadko wspomina o wierze czy polityce, właśnie dlatego, by nie mieszać się w niepotrzebne problemy. Jak się jednak okazuje, wcale ich dzięki temu nie unika. Wręcz przeciwnie, wielu producentów i reżyserów nazywa ją w prywatnych rozmowach „katolką” lub nawet „sekciarą”. Aktorka dowiedziała się o tym dopiero niedawno, co bardzo mocno ją zraniło, ale jeszcze mocniej wkurzyło.

ZOBACZ TAKŻE: Rozpad Rodzinka.pl! Wielka gwiazda odchodzi

– Sekciara?! Brzmi groźnie… Czyli, że co? Wiara w Boga czyni cię sekciarzem? Co to w ogóle oznacza w odniesieniu do aktora? Traktuje się mnie inaczej, bo chodzę w niedzielę do kościoła? To ma mnie dyskwalifikować? Co to ma w ogóle wspólnego z zawodem, jaki wykonuję? Nie wiem, może ktoś się obawia, że zacznę na planie nauczać albo nawracać? – grzmiała w wywiadzie Kożuchowska.

Ile lat ma Małgorzata Kożuchowska?

Małgorzata Kożuchowska 27 kwietnia skończyła 47 lat. Urodziła się w 1971 roku we Wrocławiu, a już jako nastolatka wiedziała, że będzie wiązała swoją przyszłość z aktorstwem. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie, występowała na deskach Teatru Dramatycznego oraz Teatru Narodowego.

ZOBACZ TAKŻE: Kożuchowska rozbiera się dla Playboya? Jest komentarz

Teraz znana jest głównie z serialu „Rodzinka.pl”, a w najbliższym czasie zobaczymy ją w nowym filmie Patryka Vegi. Ta rola może całkowicie odmienić wizerunek „katolki”, która dla roli zmieniła fryzurę i cały swój wygląd na bardziej agresywny. Można się również spodziewać, że po raz pierwszy w życiu usłyszymy z ust Kożuchowskiej mocne przekleństwa.

Jakim autem jeździ Mucha? Szczęka opada! Samochody znanych Polek [ZDJĘCIA]

Małgorzata Kożuchowska
Źródło: instagram.com/malgorzatakozuchowska_/?hl=pl
Małgorzata Kożuchowska
Źródło: instagram.com/malgorzatakozuchowska_/?hl=pl
Samochody znanych Polek
Instagram.com/@malgorzatakozuchowska_

16 sławnych mam, które urodziły po czterdziestce [ZDJĘCIA]

Zobacz również