Małgorzata Kożuchowska miała zareklamować produkt. "No nie wygląda zachęcająco"

Małgorzata Kożuchowska miała zareklamować produkt. "No nie wygląda zachęcająco" Źródło: Screen/youtube/JastrzabPost

Małgorzata Kożuchowska, podobnie jak większość popularnych gwiazd, na swoich profilach w mediach społecznościowych reklamuje różnorodne produkty. Teraz kolejny raz zaczęła zachwalać pewien wyrób, internauci jednak w tym przypadku nie mieli litości.

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najsłynniejszych polskich celebrytek, która przez wszystkie lata swojej kariery zdobyła serca milionów Polaków. Choć w ostatnim czasie kojarzona jest przede wszystkim z "Rodzinką.pl", poświęca się również pracy w produkcjach filmowych oraz bardzo angażuje się w prowadzenie swoich profili w portalach społecznościowych. 

Podobnie jak większość znanych i cenionych celebrytów, na kontach gwiazdy TVP również od czasu do czasu goszczą reklamy. Zwykle Małgorzata Kożuchowska nie spotyka się z atakami ze strony internautów, jednak w czasie promocji tego produktu fani nie mieli dla niej litości. Świetny wygląd i kapitalny wizerunek gwiazdy nie powstrzymał fali negatywnych komentarzy pod mało zachęcającym zdjęciem.

Małgorzata Kożuchowska nieudanie reklamuje firmę cateringową 

Każdy fan wie, że Małgorzata Kożuchowska traktuje swoje konto na Instagramie wyjątkowo poważnie. Bezustannie utrzymuje z jego pomocą kontakt ze swoimi fanami, z którymi dzieli się zarówno ważnymi chwilami ze swojego życia zawodowego, jak i prywatnego. 

W dobie Internetu media społecznościowe są również genialnym miejscem na reklamowanie różnych produktów, w co za niemałe pieniądze chętnie angażują się również celebryci. Teraz na taki krok zdecydowała się piękna Małgorzata Kożuchowska, a jej wybór padł na pewną firmę cateringową. 

- Zdrowe włosy, piękna cera i świetne samopoczucie. Jest to możliwe jedząc smacznie, zdrowo i z najlepszych produktów z Bistro Box Catering. Po 40 też można utrzymać figurę... - napisała pod zdjęciem jednej z potraw, które możecie zobaczyć poniżej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci nie zostawili na niej suchej nitki

Niestety mało apetycznie wyglądający posiłek nie przypadł również do gustu internautom, którzy nie wahali się ani chwili, by poinformować o tym gwiazdę. Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy, w których fani doceniali świetny wygląd Kożuchowskiej, jednak mieli wątpliwości co do jakości i smaku zaprezentowanego dania. 

- Na pierwszy rzut oka 'to zielone' nie wygląda zachęcająco - ostro pisze internautka. 

- Uuuuu ale mamałyga brrrrrr! - krytykuje kolejna. 

- No nie wygląda zachęcająco ale u pani tak działa, że zjadłabym bez marudzenia - stwierdza fanka. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Ivona Pavlović ogłosiła radosną nowinę! Niedługo będzie bawić na rękach dziecko! Dzidziuś jest w drodze, zewsząd spływają gratulacje
  3. Justyna Żyła znowu pierze brudy w telewizji. Alimenty, rozwód i kradzież 20 tysięcy
  4. Wstrząsająca wizja Jackowskiego o ogromnej katastrofie. Nie żyje 150 osób
  5. Dowbor oszalała? Ujawniono treść jej testamentu, będziecie w szoku, kto dostanie majątek
  6. Iwona Pavlović przekazała radosną nowinę. Jej rodzina niebawem się powiększy

Źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News