Kożuchowska postanowiła zmienić branżę. Fani oszaleją z radości

Kożuchowska postanowiła zmienić branżę. Fani oszaleją z radości Źródło: Instagram - Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska postanowiła zmienić branżę! Zszokowała tym wszystkich fanów, ale nie mogą się doczekać wyników jej pracy. Co tym razem wymyśliła popularna aktorka?

Małgorzata Kożuchowska to jedna z bardziej popularnych aktorek w Polsce. Gwiazda serialu Rodzinka.pl ciągle zaskakuje swoimi nowymi przedsięwzięciami. Jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie ostatnio poinformowała swoich fanów o zaskakującej decyzji. Aktorka, postanowiła bowiem zmienić branże. Czym teraz się zajmie Małgorzata?

Małgorzata Kożuchowska - gwiazda o wielu talentach

Małgorzata Kożuchowska postanowiła sięgnąć po coś nowego, a mianowicie po mikrofon. Wszystko wskazuje na to, że aktorstwo się już jej znudziło i potrzebuje nowych wyzwań. Czy nagra płytę ze swoimi utworami? 48-letnia aktorka ponoć już niedługo ma wejść do studia i nagrać utwory dla dzieci. Co ciekawe, miał ją zainspirować jej synek i to właśnie dla niego głównie chce śpiewać.

Śpiew towarzyszy wielu aktorom w życiu, niegdyś był to jeden z głównych wymogów idealnego aktora. Małgorzata Kożuchowska studiowała w szkole aktorskiej, więc śpiew przed nią nie ma tajemnic. Od początku swojej kariery miała styczność z muzykowaniem i tego typu warsztatami. Zaowocowało to w przyszłości, choć aktorka nie miała zbyt wielu okazji, aby pochwalić się swoim głosem. Aż do momentu, kiedy wrzuciła na Instagram nagranie ze swoim coverem oscarowej piosenki. 

Kiedy Małgorzata Kożuchowska nagra płytę?

Cover piosenki "Shallow" z repertuaru Lady Gagi i Bradley Coopera, w wykonaniu Kożuchowskiej, wzbudził spore zainteresowanie w Internecie i szybko został opisany na wszelkich portalach plotkarskich. Ośmieliło ją to do podjęcia dalszego kroku i nagrania swojej płyty. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Biorę udział w takim projekcie, który polega na nagrywaniu piosenek na płytę. Zaprosiła mnie do tego Joanna Dark, z którą znam się już wiele lat, ponieważ korzenie tej znajomości sięgają czasów toruńskich. Byłyśmy w tym samym zespole teatralnym w domu kultury w Toruniu - uchyliła rąbka tajemnicy aktorka.

Okazuje się jednak, że aktorka ma już jedną płytę za sobą! W 2006 roku nagrała krążek "W futrze". Był on sprzedawany jako dodatek do kobiecego magazynu. Płyta przeszła bez większego echa, a dwa lata później Kożuchowska wzięła udział w specjalnym projekcie. Nagrywano wtedy płytę "Nasza niepodległa" i aktorka wzięła udział w śpiewaniu patriotycznych pieśni. Wielu fanów na zapewne czeka z zapartym tchem na efekty pracy aktorki w studiu nagraniowym. 

źródło: Jastrząb Post

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co studiowała Beata Szydło? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg!
  2. Polak pobił 80-letnią mamę. Powód, dla którego to zrobił, doprowadza do płaczu
  3. Wstrząsająca informacja TVP. Trwa dochodzenie przeciw żonie zabitego Adamowicza
  4. Dumny Andrzej Duda przekazał radosną nowinę dot. córki. Do Pałacu napływają gratulacje z całej Polski
  5. Kwota emerytury abp Głódzia poraża. Oszałamiające pieniądze
  6. W mediach Rydzyka doszło do ataku na produkcję Sekielskiego. Plaga pedofilii w Kościele nazwana wymysłem medialnym

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News