Kożuchowska szczerze o wykorzystywaniu przez mężczyzn. Została okrutnie poniżona

Kożuchowska szczerze o wykorzystywaniu przez mężczyzn. Została okrutnie poniżona Źródło: Fot. Instagram/Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska pozostaje niekwestionowaną gwiazdą polskiego show-biznesu już od wielu lat. Dopiero teraz zdecydowała się jednak wyjawić, że na początku kariery musiała walczyć z osobami, które zdecydowanie nadużywały swojej władzy oraz korzyści płynących z zajmowanej pozycji.

Jakiś czas temu w Stanach Zjednoczonych zaczęto mówić głośno o przypadkach molestowania oraz wykorzystywania w świecie gwiazd kina i muzyki. Wiele kobiet oskarżało bezpośrednio znanych reżyserów oraz aktorów, którzy mieli dopuścić się ich względem oburzających czynów.

Małgorzata Kożuchowska o trudnych początkach kariery

Oczywiście problem ten nie występuje jedynie w USA. Polski show-biznes także musi z nim walczyć, o czym w otwarty sposób zdecydowała się opowiedzieć Małgorzata Kożuchowska. - Szczególnie jako młoda dziewczyna, na początku swojej drogi zawodowej. Miałam takie doświadczenia, że ktoś w pracy nadużył swojej władzy i traktował mnie w sposób absolutnie niedopuszczalny, krzywdzący i niesprawiedliwy, a w końcu... żałosny. Doświadczasz tego i ta bezczelność, ten brak szacunku po prostu zatyka - ujawniła niezwykle szczerze gwiazda.

Odważne wyznanie artystki

Kożuchowska przyznała także, iż wielokrotnie musiała walczyć o swoje dobre imię, rezygnując jednocześnie z kolejnych zawodowych wyzwań. - Kiedy czuję, że coś jest naprawdę nie fair, reaguję, biorąc pod uwagę koszta. Bywało, że musiałam za tę swoją szczerość zapłacić. Ale nie żałuję - powiedziała otwarcie aktorka, inspirując swymi słowami wiele kobiet, które zmagają się z podobnymi problemami. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gessler wyjawiła tajemnicę swoich fanów. „Chcą poczuć mój zapach”
  2. Polska aktorka bardzo cierpi. Musi poddać się operacji
  3. Fani są przerażeni, Sławomir milczy. Niepokojące zdjęcie jego żony
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News