Kożuchowska szczerze o wykorzystywaniu przez mężczyzn. Została okrutnie poniżona

Kożuchowska szczerze o wykorzystywaniu przez mężczyzn. Została okrutnie poniżona Źródło: Fot. Instagram/Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska pozostaje niekwestionowaną gwiazdą polskiego show-biznesu już od wielu lat. Dopiero teraz zdecydowała się jednak wyjawić, że na początku kariery musiała walczyć z osobami, które zdecydowanie nadużywały swojej władzy oraz korzyści płynących z zajmowanej pozycji.

Jakiś czas temu w Stanach Zjednoczonych zaczęto mówić głośno o przypadkach molestowania oraz wykorzystywania w świecie gwiazd kina i muzyki. Wiele kobiet oskarżało bezpośrednio znanych reżyserów oraz aktorów, którzy mieli dopuścić się ich względem oburzających czynów.

Małgorzata Kożuchowska o trudnych początkach kariery

Oczywiście problem ten nie występuje jedynie w USA. Polski show-biznes także musi z nim walczyć, o czym w otwarty sposób zdecydowała się opowiedzieć Małgorzata Kożuchowska. - Szczególnie jako młoda dziewczyna, na początku swojej drogi zawodowej. Miałam takie doświadczenia, że ktoś w pracy nadużył swojej władzy i traktował mnie w sposób absolutnie niedopuszczalny, krzywdzący i niesprawiedliwy, a w końcu... żałosny. Doświadczasz tego i ta bezczelność, ten brak szacunku po prostu zatyka - ujawniła niezwykle szczerze gwiazda.

Odważne wyznanie artystki

Kożuchowska przyznała także, iż wielokrotnie musiała walczyć o swoje dobre imię, rezygnując jednocześnie z kolejnych zawodowych wyzwań. - Kiedy czuję, że coś jest naprawdę nie fair, reaguję, biorąc pod uwagę koszta. Bywało, że musiałam za tę swoją szczerość zapłacić. Ale nie żałuję - powiedziała otwarcie aktorka, inspirując swymi słowami wiele kobiet, które zmagają się z podobnymi problemami. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.Najlepsze newsy dnia:

  1. Gessler wyjawiła tajemnicę swoich fanów. „Chcą poczuć mój zapach”
  2. Polska aktorka bardzo cierpi. Musi poddać się operacji
  3. Fani są przerażeni, Sławomir milczy. Niepokojące zdjęcie jego żony
Następny artykuł