Małgorzata Kożuchowska nie potrafi bez emocji mówić o relacji z matką. Aktorka sobie tego nie wyobraża

Małgorzata Kożuchowska nie potrafi bez emocji mówić o relacji z matką. Aktorka sobie tego nie wyobraża Źródło: instagram/malgorzatakozuchowska_/

Małgorzata Kożuchowska jest związana ze rodziną. Nikt nie spodziewał się, że więź łącząca ją z matką jest aż tak silna. Gdy gwiazda zaczęła o niej mówić, wzruszyła swoich fanów.

Małgorzata Kożuchowska w ostatnim czasie zdobyła się na niezwykle wyjątkowo wzruszające wyznanie. Aktorka opowiedziała o tym, jak teraz, gdy jest już dorosła, wyglądają jej relacje z mamą. 48-latka opowiedziała również, jak to wygląda w przypadku jej synka. Aktorka nie była w stanie powstrzymywać swoich emocji, czego w ogóle się nie wstydziła.  

Małgorzata Kożuchowska o relacjach z najważniejszą osobą 

W trakcie jednego z wywiadów Małgorzata Kożuchowska miała okazję opowiedzieć swoim o tym, jak po wielu latach przedstawiają się jej relacje z mamą. Powód do poruszenia takiego tematu jest niezwykle ważny, ponieważ już za chwilę rozpoczną się obchody Dnia Matki. 

Aktorka w swojej wypowiedzi otwarcie przyznała, że gdy tylko pojawia się temat jej mamy, ta nie jest wstanie powstrzymywać swoich emocji. Ze wzruszeniem w oczach opowiadała, jak ważną jest dla niej osobą i jak silna łączy je więź. Jak przyznała, nie wyobraża sobie, aby mogła opowiadać o tak głębokiej relacji bez wzruszenia.

- To po prostu ideał. Podziwiam ją i szanuję. Na różnych etapach życia zauważam w niej kolejne fascynujące rzeczy, których nie byłam w stanie zrozumieć, gdy byłam młodsza - wyznała. 

Trzeba przyznać, że relacje kobiet są szczególne. Rzadko zdarza się, aby matka i córka darzyły się takim uczuciem, zwłaszcza po tylu latach. Nic dziwnego, że Małgorzata Kożuchowska była tak poruszona.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Aktorka inspiruje się swoją mamą 

Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" przyznała, że nieustannie inspiruje się swoją mamą, szczególnie w wychowaniu swojego synka. 

- Sama teraz jestem matką i mój szacunek do niej wzrasta przez pryzmat moich nowych doświadczeń. Zrozumiałam co znaczy ogromna cierpliwość dla dziecka, pokora i niesamowita empatia. Ciągle staram się od niej uczyć stosunku do świata i korzystać z porad przy wychowaniu syna - przyznaje aktorka.  

48-latka wyjawiła również, że jej synek także ma świetne relacje z babcią i chętnie spędza z nią czas.  

- Janek ją uwielbia, a przy tym my z mężem mamy trochę więcej wolnego czasu - wyjawia. 

Nie wykluczone, że już 26 maja na Instagramie Małgorzaty Kożuchowskiej będziemy mieli okazję zobaczyć jej wspólne zdjęcie z mamą i pokażą, jak celebrowały ten dzień. 

  1. Natalia Kukulska po latach zdradziła coś niesamowitego o Zbigniewie Wodeckim. Aż trudno w to uwierzyć
  2. Dramat Poli Raksy. Legendarna aktorka w bardzo GORZKICH słowach podsumowała swoją karierę. Będziecie płakać
  3. Polacy już przez to cierpią. Przepowiednia Jackowskiego spełnia się na naszych oczach
  4. Lewandowska ukrywała to pod ubraniami. W końcu się wydało
  5. Niesamowite! Świat według Kiepskich mógł wyglądać zupełnie inaczej
  6. Grozi nam nie tylko powódź. W mediach się o tym nie mówi

Źródło: Fakt

Następny artykuł