Małgorzata Kożuchowska po latach w show-biznesie zdecydowała się na podpisanie kontraktu z mogącą zapewnić jej milionowe przychody agencją marketingową. Nigdy nie zgadniecie, kto jest jej właścicielem i zarazem nowym szefem gwiazdy. Będziecie w szoku!

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z największych gwiazd polskiego kina i produkcji telewizyjnych. Aktorka zaczęła być rozpoznawalna po występie w pierwszej części „Kilera” z 1997 roku, która odniosła niesamowicie ogromny sukces.

Od początku tego wieku artystka pałała się głównie grą w „M jak miłość„. Przez kilka lat dzieliła obowiązki między kila seriali, a jej odejście z najważniejszego „tasiemca” Telewizji Polskiej oznaczało koniec pewnej epoko dla telewizji w naszym kraju.

Dziś Kożuchowska jest na zupełnie innym poziomie zarobków i sławy, a jej rozpoznawalność i wciąż promieniejąca uroda pozwalają na reklamowe kontrakty, których owoce liczone będą w milionach. Nie uwierzycie z kim dojrzała gwiazda weszła we współpracę.

Małgorzata Kożuchowska ma nowego szefa, bardzo znanego

Kożuchowska uznała, że czas najwyższy na wykorzystanie popularności w najlepszy z możliwych sposobów, czyli w marketingu. Po negocjacjach zdecydowała się podpisać kontrakt z agencją z tej branży, której założycielem i jednym z właścicieli jest Robert Lewandowski.

30-letni gwiazdor Bayernu Monachium i światowej piłki nożnej w ogóle dawno już poszedł w ślady kolegów z zachodu, których fortuny wcale nie pochodzą tylko z biegania po trawie. Dzięki współpracy ze Stor9_ Małgorzata Kożuchowska może zwielokrotnić swoje zarobki, które obecnie wynoszą około 1,5 miliona na rok.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Barbara Kurdej-Szatan przegrywa z groźną chorobą? Jej leczenie może szokować!

Dobra promocja i lukratywne kontrakty filmowe są w jej zasięgu, a praca z Robertem Lewandowskim, którego firma zajmuje się także promocją Anny Lewandowskiej, może jej jedynie pomóc. Teraz pozostaje jedynie czekać na kolejne kampanie reklamowe i plakaty z jej twarzą.

Kożuchowska u Vegi

Po latach gry w serialach Kożuchowska potrzebowała poważnego filmowego angażu. Znalazła go u Patryka Vegi, który obdarzył ją główną rolą w swoim najnowszym filmie.

„Plagi Breslau” to thriller, którego akcja dzieje się we Wrocławiu. Grana przez Kożuchowską policjanta wydziały kryminalnego prowadzi śledztwo w sprawie seryjnego mordercy terroryzującego miasto. Zdjęcia do produkcji zakończył się latem, a premiera nastąpi jeszcze w tym miesiącu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największa gwiazda TVN szokuje ws. homoseksualizmu! Chodzi o przyjaciela Kaczyńskiego
  2. Gwiazda Polsatu zdecydowała się na BARDZO kontrowersyjny ruch. Odważnie!
  3. To koniec! Najbardziej wpływowa postać show-biznesu postanowiła zniszczyć Rozenek
  4. Znaki zodiaku, które dostaną awans i PODWYŻKĘ!
  5. Znaki zodiaku podpowiadają: oto sześć najbardziej TOKSYCZNYCH par

Czy lubisz Małgorzatę Kożuchowską?

Loading ... Loading ...

Poznasz je bez makijażu?! Gwiazdy w wersji naturalnej [ZDJĘCIA]

źródło: se.pl

Zobacz również