Kożuchowska dostanie kolejną szansę życia?! Może być gwiazdą legendarnego serialu

Kożuchowska dostanie kolejną szansę życia?! Może być gwiazdą legendarnego serialu Źródło: Fot. Instagram/Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska powróciła niedawno na ekrany w wielkim stylu. W najnowszej produkcji Patryka Vegi zagrała poszukującą seryjnego mordercy policjantkę. Teraz gwiazda ma dostać kolejną wielką szansę i zagrać w legendarnym serialu TVN. Być może ta rola na zawsze odmieni jej życie! Gwiazda stoi u progu wielkiego sukcesu.

Gwiazda polskiego show-biznesu przez ostatnie lata grała w najlepiej sprzedających się produkcjach Telewizji Polskiej i TVN. Między 2000 a 2010 rokiem występowała w "M jak miłość", jako uwielbiana Hanka Mostowiak, a od 2012 roku w "Rodzince.pl" jako Natalia Boska. Przez dwa ostatnie lata grała również jedną z głównych ról w "Ostatniej szansie". W połowie zeszłego roku z powodu zakończenia produkcji tego serialu i spadku popularności "Rodzinki" zaczęła szukać nowego, bardziej ekscytującego wyzwania.

Dlatego Patryk Vega zaprosił ją do współpracy na planie "Plag Breslau". Teraz zaistniała kolejna możliwość, tym razem gry w legendarnym serialu. Jedna decyzja może sprawić, że Kożuchowska stanie się legendą!

Małgorzata Kożuchowska ponownie zagra dla TVN?

Niedawno w mediach pojawiły się informacje o planowanym powrocie Kożuchowskiej do TVN. Jak wynika z relacji informatorów, aktorka zagra u boku Tomasza Karolaka, który ma ponownie wcielić się w słynnego Darka z "39 i pół". Angaż nadal jest jednak niepewny. Jak jednak powiedział mediom pracownik TVN, Kożuchowska byłaby świetnym dopełnieniem Karolaka, ponieważ doskonale zna go z "Rodzinki.pl". - Tomasz mógłby się za nią wstawić w produkcji. W TVN obiecywano jej następną rolę po "Drugiej szansie", ale na razie nic z tego nie wyszło - czytamy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Rola w serialu byłaby doskonałą szansą na kolejną wspaniałą aktorską przygodę. Jak zdradzili dziennikarzom pracownicy produkcji, o Kożuchowską na planie może zawalczyć sam Karolak. - Aktor grający głównego bohatera ma najmocniejszą pozycję. A Tomek trzyma w ręku mocne argumenty: oboje sprawdzili się jako duet na ekranie. Widzowie na pewno chętnie by znowu ich zobaczyli razem - cytuje swoje źródło "Rewia".

Boscy z "Rodzinki" są bliskimi przyjaciółmi

Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak przez osiem lat spędzonych wspólnie na planie hitowego serialu TVP bardzo się ze sobą zaprzyjaźnili. Aktorzy, choć nie są parą, pozostają w bardzo bliskiej relacji i wzajemnie się wspierają. To Kożuchowska miała namówić Karolaka na ochrzczenie swoich pociech i ślub z ich matką. Gdy jednak ci rozeszli się, aktorka była u jego boku, by go wspierać. Serialowa Natalia Boska miała również przekonać Karolaka do nawrócenia i częstych wizyt w klasztorze w Tyńcu. ZOBACZ TAKŻE PIKIO.PL:
  1. Tego nie spodziewał się nikt. Gwiazda TVN musiała stawić się przed sądem
  2. Gwiazda Polsatu straciła już nadzieję. Fatalne informacje
  3. Brak słów. Nie uwierzycie, jak Polsat tłumaczy się z upokorzenia Kamila Stocha
  4. Rodzina Magdy Gessler budzi wielkie kontrowersje! Kim jest brat restauratorki?
  5. „Młody papież 2” już w tym roku! Mamy pierwsze oficjalne zdjęcie
  źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News