Małgorzata Kożuchowska powróciła niedawno na ekrany w wielkim stylu. W najnowszej produkcji Patryka Vegi zagrała poszukującą seryjnego mordercy policjantkę. Teraz gwiazda ma dostać kolejną wielką szansę i zagrać w legendarnym serialu TVN. Być może ta rola na zawsze odmieni jej życie! Gwiazda stoi u progu wielkiego sukcesu.

Gwiazda polskiego show-biznesu przez ostatnie lata grała w najlepiej sprzedających się produkcjach Telewizji Polskiej i TVN. Między 2000 a 2010 rokiem występowała w „M jak miłość”, jako uwielbiana Hanka Mostowiak, a od 2012 roku w „Rodzince.pl” jako Natalia Boska.

Przez dwa ostatnie lata grała również jedną z głównych ról w „Ostatniej szansie”. W połowie zeszłego roku z powodu zakończenia produkcji tego serialu i spadku popularności „Rodzinki” zaczęła szukać nowego, bardziej ekscytującego wyzwania.

Dlatego Patryk Vega zaprosił ją do współpracy na planie „Plag Breslau”. Teraz zaistniała kolejna możliwość, tym razem gry w legendarnym serialu. Jedna decyzja może sprawić, że Kożuchowska stanie się legendą!

Małgorzata Kożuchowska ponownie zagra dla TVN?

Niedawno w mediach pojawiły się informacje o planowanym powrocie Kożuchowskiej do TVN. Jak wynika z relacji informatorów, aktorka zagra u boku Tomasza Karolaka, który ma ponownie wcielić się w słynnego Darka z „39 i pół”.

Angaż nadal jest jednak niepewny. Jak jednak powiedział mediom pracownik TVN, Kożuchowska byłaby świetnym dopełnieniem Karolaka, ponieważ doskonale zna go z „Rodzinki.pl”.

– Tomasz mógłby się za nią wstawić w produkcji. W TVN obiecywano jej następną rolę po „Drugiej szansie”, ale na razie nic z tego nie wyszło – czytamy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Martyna Wojciechowska ukrywała swoje prawdziwe imię. Które jeszcze gwiazdy tak robią?

Rola w serialu byłaby doskonałą szansą na kolejną wspaniałą aktorską przygodę. Jak zdradzili dziennikarzom pracownicy produkcji, o Kożuchowską na planie może zawalczyć sam Karolak.

– Aktor grający głównego bohatera ma najmocniejszą pozycję. A Tomek trzyma w ręku mocne argumenty: oboje sprawdzili się jako duet na ekranie. Widzowie na pewno chętnie by znowu ich zobaczyli razem – cytuje swoje źródło „Rewia”.

Boscy z „Rodzinki” są bliskimi przyjaciółmi

Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak przez osiem lat spędzonych wspólnie na planie hitowego serialu TVP bardzo się ze sobą zaprzyjaźnili. Aktorzy, choć nie są parą, pozostają w bardzo bliskiej relacji i wzajemnie się wspierają.

To Kożuchowska miała namówić Karolaka na ochrzczenie swoich pociech i ślub z ich matką. Gdy jednak ci rozeszli się, aktorka była u jego boku, by go wspierać. Serialowa Natalia Boska miała również przekonać Karolaka do nawrócenia i częstych wizyt w klasztorze w Tyńcu.

ZOBACZ TAKŻE PIKIO.PL:

  1. Tego nie spodziewał się nikt. Gwiazda TVN musiała stawić się przed sądem
  2. Gwiazda Polsatu straciła już nadzieję. Fatalne informacje
  3. Brak słów. Nie uwierzycie, jak Polsat tłumaczy się z upokorzenia Kamila Stocha
  4. Rodzina Magdy Gessler budzi wielkie kontrowersje! Kim jest brat restauratorki?
  5. „Młody papież 2” już w tym roku! Mamy pierwsze oficjalne zdjęcie

 

Anna Przybylska przed śmiercią. Wzruszające do łez relacje z ostatnich chwil jej życia

źródło: pomponik.pl