Małgorzata Kożuchowska
Fot. Instagram/Małgorzata Kożuchowska
Wiadomości Pikio - 13 Czerwca 2018

Kożuchowska ma nową pracę. Nie uwierzycie, co teraz będzie robić

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najbardziej znanych polskich aktorek, która swoją popularność zawdzięcza wieloletniej ciężkiej pracy. Co ciekawe, artystka nie zamierza spocząć na laurach i właśnie wzięła na swoje barki całkowicie nowe, odpowiedzialne obowiązki. Czym się zajmie?

Kożuchowska jest znana szerokiej publiczności przede wszystkim z roli w serialach "M jak miłość" oraz "Rodzinka.pl". Od lat gra także w wielu innych seriach telewizyjnych, filmach oraz spektaklach, konsekwentnie budując swoją osobistą markę.

Małgorzata Kożuchowska zdobyła nową pracę

Co ciekawe, ogromna popularność przyniosła właśnie artystce prawdziwe wyróżnienie. Została ona bowiem Wiceprezesem Zarządu Głównego Związku Artystów Scen Polskich u boku nowego prezesa, Pawła Królikowskiego. - Zależało mu na tym, aby to właśnie ona została jego prawą ręką. Znają się przecież nie od dzisiaj i bardzo lubią. On wie, że Małgosia jest nie tylko profesjonalistką w zawodzie, ale we wszystko, co robi, wkłada mnóstwo serca i zaangażowania. W takim duecie mogą zrobić wiele dla środowiska aktorskiego - powiedziała mediom osoba z otoczenia artystów.

Komentarze z serca aktorskiego środowiska

Sprawę postanowił skomentować także sam Królikowski. Co powiedział o swojej przyjaciółce i współpracownicy? - To dla mnie ogromnie ważne. Cieszę się, że mam jej wsparcie - powiedział niezwykle zadowolony ze swego wyboru artysta.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Co na to ojciec?! Kinga Duda wyszła z cienia, prezydentowi odebrało mowę
  2. Za molestowanie Górniak Donatana czeka najwyższa kara. Utrata męskości
  3. Tak wyglądały „początki” Anji Rubik. Oto cały sekret jej kariery
ZAMIANA
katarzyna_dowbor16 sławnych mam, które urodziły po czterdziestce [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
mucha_wstep16 najsławniejszych Polek, które rozebrały się dla PlayboyaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News