Oszałamiająca metamorfoza Małgorzaty Kożuchowskiej. Nikt się tego nie spodziewał [Foto]

Oszałamiająca metamorfoza Małgorzaty Kożuchowskiej. Nikt się tego nie spodziewał [Foto] Źródło: Instagram/Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska doskonale dobiera dodatki. Swoim stylem inspiruje nie tylko kobiety w swoim wieku, ale i dużo młodsze, które poszukują swojego modowego alter-ego. Nikt się jednak nie spodziewał, że gwiazda zdecyduje się na tak odważną metamorfozę.

Małgorzata Kożuchowska od zawsze kojarzyła się z nienagannym stylem. Obserwując ją na ekranach telewizyjnych i kinowych, z łatwością mogliśmy śledzić jej każdą przemianę. Dzisiaj aktorka inspiruje nie tylko kobiety w swoim otoczeniu, a przez media nazywana jest królową stylu. Okazuje się, że gwiazda znów postanowiła porzucić swój dotychczasowy wizerunek i zmieniła fryzurę.

Małgorzata Kożuchowska w nowej fryzurze. Niesamowita metamorfoza

Aktorka przyzwyczaiła nas do krótko ściętych blond włosów, które zawsze dokładnie ułożone - stały się niemal znakiem rozpoznawczym gwiazdy. Okazuje się, że Małgorzata Kożuchowska postanowiła znów coś zmienić i postawiła na fryzurę.

Długa grzywka, przedziałek na środku i nieco sportowy look - tak przedstawiła się fanom na Instagramie podczas krakowskiego festiwalu filmowego. Gwiazda doskonale wie, jak dobierać dodatki. Chociaż miało być nieoficjalnie - znów wyszło przełomowo i z klasą.

- A co się z włosami stało? - dopytuje fanka gwiazdy pod zdjęciem.

- W tej fryzurce 30 a nie 48 - pojawia się dalej.

- Zaczęłam obcinać włosy na Kożuchowska, a Pani zapuszcza na dłuższe - żartuje kobieta w jednym z komentarzy.

- W takim wydaniu jeszcze pani nie widziałam - pisze zaskoczona internautka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazuje się, że publikacja zdjęcia, które przedstawiło zupełnie inny wizerunek, z pewnością spotkała się z burzą w komentarzach. Niektórzy są zdziwieni tak odważną decyzją gwiazdy, inni - już teraz chcieliby mieć tę samą fryzurę.

Małgorzata Kożuchowska kilka dni temu obchodziła swoje 48 urodziny. Gwiazda wciąż ma w sobie dziewczęcą radość i ciekawość, która sprawia, że ma wielu fanów. Ci przyznają, jak bardzo cenią jej klasę, zdrowe podejście do życia rodzinnego i talent aktorski. Do tego gratulują jej świetnej formy.

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ewa Wachowicz WKURZYŁA miliony Polek! Tych słów NIKT jej nie wybaczy
  2. Dramat Aleksandry Kwaśniewskiej! Po latach zdradziła bolesną tajemnicę o swoim ojcu i aborcji
  3. Maja Sablewska bez ubrań wije się w pościeli. Niejednemu oczy wyjdą z orbit (FOTO)
  4. Co łączy Julię Wieniawę i Michała Szpaka? Opadły nam szczęki
  5. Porażająca przepowiednia ojca Pio o III WŚ. Zdradził, co stanie się z Polską
  6. GIF wycofuje z aptek popularne leki. Lepiej wyrzućcie je natychmiast do kosza

źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News