Oniemieliśmy, mama Kożuchowskiej to prawdziwa dama! Pokazała się z córką, wyglądają podobnie? (zdjęcie)

Oniemieliśmy, mama Kożuchowskiej to prawdziwa dama! Pokazała się z córką, wyglądają podobnie? (zdjęcie) Źródło: Screenshot z youtube.com/JastrzabPost

Małgorzata Kożuchowska razem z mamą wybrała się na zakupy do stołecznych butików. Czujni paparazzi przyłapali je, co oczywiście nie obyło się bez medialnego echa. Fotografie powstałe z ich spotkania mocno zadziwiły portale plotkarskie. Już wiedzą po kim Kożuchowska odziedziczyła klasę.

Małgorzata Kożuchowska to gwiazda, od której stylu i elegancji mogą uczyć się jej koledzy i koleżanki z branży. Na ich tle wypada ona co najmniej jak dama, co udowodniła prezentując się w dostojnej kreacji przypominającej tę, którą włożyła na siebie Agata Duda podczas spotkania z księżną Kate, która zawitała do Polski.

Aktorka została ostatnio przyłapana w towarzystwie swojej mamy, Jadwigi. Już wiemy po kim Kożuchowska odziedziczyła swój świetny gust.

Małgorzata Kożuchowska razem z mamą przyłapana na zakupach. Internauci są zachwyceni panią Jadwigą

Aktorka, która obecnie najbardziej kojarzona jest ze swojej roli, w którą wciela się w serialu "Rodzinka.pl", ostatnio pojechała ze swoją mamą na zakupy. Obie kobiety właśnie w ten sposób postanowiły spędzić ze sobą trochę czasu. Najwyraźniej był to naprawdę dobry wybór, bowiem przyłapane przez fotoreporterów, miały na ustach szczery uśmiech, która zdradzał ich dobry humor. Zakupy były więc udane.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Obie ubrane były w podobne, gustowne, beżowe płaszcze. Kożuchowska postanowiła dodać coś charakterystycznego do swojej kreacji, co wychwycone zostało przez paparazzich. Założyła buty marki Louis Vuitton, które według portalu Jastrząb Post warte są około 4 tys. złotych. Kożuchowska lubi drogie dodatki i wcale się z tym nie kryje. W marcu na pokazie u Łukasza Jemioła aktorka dołączyła do stylizacji torebkę Chanel, która kosztuje według niektórych źródeł nawet od 5-10 tys. złotych. Jednym z ulubionych butików Kożuchowskiej jest marka Baldowski. W swojej kolekcji ma kilka sztuk różnych rodzajów (od szpilek po półbuty i botki), a ich ceny zaczynają się od tysiąca złotych w górę.

Pani Jadwiga, według internautów jest prawdziwą damą, która zdecydowanie zasługuje na wyróżnienie. Najwyraźniej to ona nauczyła stylu swoją córkę, która dziś na tle swoich rówieśniczek, wypada naprawdę bardzo dostojnie i z klasą.

Zdjęcie z Jastrząb Post (screen shot)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ewa Wachowicz WKURZYŁA miliony Polek! Tych słów NIKT jej nie wybaczy
  2. Dramat Aleksandry Kwaśniewskiej! Po latach zdradziła bolesną tajemnicę o swoim ojcu i aborcji
  3. Restauratorka nabrała chwilówek na 450 tys. Widzom "Kuchennych Rewolucji" opadły szczęki
  4. Porażające słowa Anny Muchy. Chce mieć płynne gó*no, by móc oblewać nim "patałachów"
  5. Julia Wieniawa kazała mu to zrobić? Baron ściął dredy, oniemieliśmy
  6. Rozenek w brylantach za ćwierć miliona oślepiła widzów TVN. Oczy wam wyjdą z orbit na widok jej błyskotek

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News