Jest komentarz ws. powrotu Hanki do "M jak Miłość"!

Jest komentarz ws. powrotu Hanki do "M jak Miłość"! Źródło: Fot. Facebook/Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska jest bardzo wziętą, polską aktorką. Przez pewien czas kojarzona była głównie z serialem "M jak miłość", z którego jakiś czas temu odeszła. Dziś pojawiły się plotki, że aktorka powróci po wielu latach na plan produkcji, a teraz kobieta osobiście postanowiła odnieść się do sprawy. 

Małgorzata Kożuchowska największą popularność zdobyła dzięki wcieleniu się w rolę Hanki Mostowiak w jednym z najpopularniejszych seriali TVP - "M jak miłość". Związana z nim była przez ponad 10 lat, aż nagle fani zaskoczeni zostali spektakularnym wypadkiem, w którym kobieta zginęła. Pojawiły się liczne komentarze i prośby, by twórcy wymyślili sposób na przywrócenie postaci do życia, lecz przez długie lata nie było o tym mowy. Dziś pojawiła się informacja, że możliwy jest powrót ulubionej postaci, jednak nie zostało to nigdzie potwierdzone. W końcu głos postanowiła zabrać sama Kożuchowska.

Małgorzata Kożuchowska powróci do M jak miłość?

Fani o powrót postaci Haki Mostowiak do "M jak miłość" proszą już od ponad 7 lat, jednak do tej pory nie doczekali się nawet oficjalnej odpowiedzi od twórców, a co dopiero obietnicy spełnienia tej prośby. Dziś jednak pojawiła się informacja, która sprawiła, że ich serca zamarły. - Nie mówimy „nie”. Doświadczenia z Andrzejem Młynarczykiem, który wcielał się w postać Tomka i powracał we wspomnieniach bliskich, pokazały, że widzowie tęsknią za bohaterami, którzy odeszli. Scenarzyści mają bogatą wyobraźnię i nie jest wykluczone, że postać Hani Mostowiak także wróci do serialu - zdradziła Super Expressowi pewna osoba związana z produkcją serialu. Po tej wypowiedzi internet zalała lawina komentarzy fanów, których zachwyciła ta wizja. Teraz głos postanowiła zabrać sama aktorka, która swoje zdanie opublikowała na Instagramie. - Podobno mam zagrać bliźniaczkę Hanki Mostowiak. Ciekawostka. Kto to wymyślił? Myślę, że domyślacie się, że jak ktoś po 9 latach pracy odchodzi z serialu, to nie po to, by po kolejnych 9 do niego wrócić. Czy w roli ducha, czy w roli siostry bliźniaczki - ostudziła entuzjazm fanów Kożuchowska.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

TVP walczy z TVN o Kożuchowską?

"M jak miłość" było swoistą trampoliną, dzięki której Małgorzata Kożuchowska zabłysnęła w świecie polskich seriali. Przez długi czas była mocno związana i kojarzona z telewizją TVP, gdzie grała również w lubianej przez widzów produkcji "Rodzinka.pl". Po spektakularnym zderzeniu z kartonami aktorka zakończyła jednak przygodę z "M jak miłość", a sympatyzować zaczęła z TVN. "Druga szansa" okazała się wielkim sukcesem, jednak po zakończeniu emisji i licznych obietnicach stacji dotyczących nowego programu dla Kożuchowskiej, ich współpraca wygląda na ostatecznie zakończoną. Pojawiły się już pierwsze głosy sugerujące, że dzisiejsze plotki są nieudolną próbą namówienia aktorki do powrotu do Telewizji Polskiej. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Genialne! TVN upokorzyło TVP w najśmieszniejszy z możliwych sposobów
  2. Z ostatniej chwili: Głośny, kontrowersyjny polityk właśnie został wyrzucony z PiS!
  3. Chcesz najnowszego iPhone’a? Stało się coś niebywałego
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News