Małgorzata Kożuchowska przeżywa najgorsze dni swojego życia. Koszmar powrócił

Małgorzata Kożuchowska przeżywa najgorsze dni swojego życia. Koszmar powrócił

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Niestety, ostatnio przeżywa ogromny wizerunkowy kryzys. Fani artystki odwrócili się od niej, a marka jubilerska, z którą podpisała kontrakt na dużą sumę pieniędzy, nie chce kontynuować z nią współpracy.

Małgorzata Kożuchowska w kwietniu tego roku podpisała kontrakt z firmą Tous na ćwierć milionów złotych. Była to dla niej nie tylko okazja na wysoki zarobek, ale także ogromny prestiż. Niestety, po pięciu miesiącach marka zrezygnowała z dalszej współpracy z aktorką.

Małgorzata Kożuchowska przeżywa wizerunkowy kryzys

Marka Tous postanowiła rozstać się z Kożuchowską, gdyż gwiazda nie potrafiła nakłonić swoich fanów do zakupu ich produktów. Informator Faktu ujawnia, że zerwanie współpracy odbyło się w nieprzyjemnej atmosferze. - Kontrakt ma podpisany do października i na tym koniec. Z badań, jakie przeprowadzili, wynika, że twarz Gosi wcale nie podniosła sprzedaży - podaje informator tabloidu.

W jakich reklamach wystąpi Małgorzata Kożuchowska?

Aktorka nie zamierza się poddać w walce o reklamodawców. Jej menadżerka już rozgląda się za kolejnymi kontraktami. W końcu w przypadku gwiazd filmowych, kontrakty reklamowe często generują większe zyski niż ich zawodowa praca. – Jej menadżerka już ruszyła w miasto i rozmawia z innymi firmami jubilerskimi. Na razie jednak bez skutku – dodał rozmówca „Faktu” z otoczenia artystki. Czy łatwo będzie znaleźć jej nowe źródło zarobku? Jak podaje informator, najpierw będzie musiała ponownie odbudować zaufanie i sympatię u swoich fanów.

PRZECZYTAJ: Smutne. Maryla Rodowicz pogodziła się ze swoim losem

PRZECZYTAJ: Barbara Kurdej-Szatan oszukała fanów. Dlaczego to zrobiła?!

PRZECZYTAJ: Hodowca pozbył się 5-miesięcznego szczeniaka. Powód Cię bardzo oburzy

 

Małgorzata Kożuchowska Źródło: instagram.com/malgorzatakozuchowska_/?hl=pl Małgorzata Kożuchowska Źródło: instagram.com/malgorzatakozuchowska_/?hl=pl Małgorzata Kożuchowska Źródło: instagram.com/malgorzatakozuchowska_/?hl=pl Małgorzata Kożuchowska Źródło: instagram.com/malgorzatakozuchowska_/?hl=pl Małgorzata Kożuchowska Źródło: instagram.com/malgorzatakozuchowska_/?hl=pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News