Kim jest mąż Małgorzaty Kożuchowskiej? Poznali się na pogrzebie Jana Pawła II

Kim jest mąż Małgorzaty Kożuchowskiej? Poznali się na pogrzebie Jana Pawła II Źródło: Wikimedia Commons/Serecki

Małgorzata Kożuchowska od niedawna jest matką. Niewielu jednak wie, kto obecnie jest jej mężem. Jeszcze większym szokiem może być to, gdzie go poznała!

Małgorzata Kożuchowska, znana polska aktorka i prezenterka w 2014 roku urodziła syna. Wychowuje go razem z mężem, z którym jest już od ponad 10 lat, dokładnie od sierpnia 2008 roku. 43-letnia aktorka, dzieli obowiązki z Bartłomiejem Wróblewskim, którego poznała w Watykanie, na pogrzebie papieża Jana Pawła II

Małgorzata Kożuchowska w długim i stabilnym związku

Obecnie 39-letni Wróblewski, w 2005 roku był jeszcze młodym studentem dziennikarstwa. Pracował m.in w TVP w "Wiadomościach" i "Panoramie". Jego przyszła małżonka wprawiła go w taki zachwyt, że ten postanowił wykupić w Teatrze Dramatycznym bilet na każdy spektakl, w którym grała Kożuchowska. 

Bartłomiej Wróblewski oświadczył się polskiej aktorce w tym samym miejscu, w którym się poznali, czyli w Watykanie. Natomiast ślub wzięli w kościele Świętego Krzyża w Warszawie. Synowi nadali imiona świętych - Jan Franciszek. Czyżby pierwsze imię było po papieżu Polaku, a drugie po urzędującym od 2013 roku Franciszku? Sporo mówiło się o tym, że dziecko aktorki miało być ochrzczone właśnie przez samego papieża Franciszka.

Mąż Kożuchowskiej po wymuszonym odejściu z publicznej telewizji, zajął się prowadzeniem własnej firmy - co przez długi czas utrzymywane było w tajemnicy. Założył przedsiębiorstwo zajmujące się specjalistycznymi usługami ochroniarskimi na zlecenie rządowe. Mówi się, że firma współpracuje z ambasadą Stanów Zjednoczonych. Podobno przedsiębiorstwo Wróblewskiego obsługiwało także EURO 2012. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak donosi tygodnik „Świat i Ludzie”, Wróblewski dostał propozycję powrotu do TVP. Odrzucił ją, choć nie krył, że było to dla niego miłe zaskoczenie. Obecnie woli się skupić na prowadzeniu firmy.

Co jakiś czas paparazzim udaje się uchwycić momenty z prywatnego życia pary. Nierzadko widuje się ich na wspólnych spacerach z dzieckiem, czy meczach polskiej reprezentacji. Kilkukrotnie złapano go także na spacerach w lesie, gdzie spacerował z psem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje legendarna aktorka. Zmarła po druzgocącej walce z rakiem. Fani pogrążeni są w wielkim żalu
  2. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  3. Tego widoku długo nie zapomnicie. Zdjęcia Marty Kaczyńskiej w bikini sprzed lat rozgrzeją was do czerwoności
  4. Ostatni raz widzieliśmy Sławomira? Jego żona publicznie oświadczyła, że go zamorduje, jak wrócą do domu, nagranie w sieci
  5. Tak mieszka Małgorzata Kożuchowska. Widok wartej kilka milionów willi powali was na kolana (FOTO)
  6. Nie żyje aktor hitowego serialu na Polsacie, który uwielbiały miliony. Ogromna tragedia, miał tylko 38 lat

Źródło: Fakt24

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News