Bez nazwy-1
screen/youtube/ serialetvp
Patryk Korzec - 14 Grudnia 2018

Małgorzata Kożuchowska ZNOWU wylądowała w kartonach! Fatum?

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najbardziej lubianych aktorek, która kojarzona jest głównie z polskimi serialami. Jakiś czas temu naszym krajem wstrząsnęła śmierć jej serialowej bohaterki Hanki Mostowiak, do której doszło przez uderzenie w kartony, a teraz sytuacja znowu może się powtórzyć. Czy to już fatum?

Małgorzata Kożuchowska swoją karierę rozpoczynała od ról w kultowych polskich produkcjach filmowych, jednak z czasem stała się jedną z głównych twarzy seriali TVP. Kobieta przez wiele lat związana była z hitowym "M jak miłość" oraz niezwykle popularną w ostatnim czasie "Rodzinką.pl". Jakiś czas temu jednak przygoda z tym pierwszym dobiegła końca, lecz nie było to zwykłe rozstanie. Bohaterka, w którą wcielała się Małgorzata Kożuchowska, zmarła na skutek uderzenia samochodem w stertę kartonowych pudeł, co szybko sprowokowało internautów do bezustannego naśmiewania się z tego wydarzenia, które na stałe przypięte zostało aktorce. Teraz okazuje się, że do tragicznej sytuacji może dojść ponownie.

Małgorzata Kożuchowska znów uderza w kartony

Aktorka przez bardzo długi czas nie mogła pozbyć się docinek ze strony internautów dotyczących jej spektakularnej śmierci w kartonach. Teraz okazuje się, że do podobnej sceny ma dojść po raz kolejny. Tym razem Małgorzata Kożuchowska wjedzie w kartony już podczas jednej z pierwszych scen najnowszej produkcji Patryka Vegi "Plagi Breslau". Czy to już fatum ciążące na aktorce? Na szczęście tym razem wyjdzie z tego wypadku cało i zdaje się, że w zamyśle ma to być celowy zabieg symbolizujący jej zerwanie z przeszłością. Od tej chwili jest twardą, silną policjantką, która jest na tropie seryjnego mordercy terroryzującego Wrocław.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Małgorzata PieńkowskaM jak miłość: Straszne choroby stanęły na drodze tych gwiazd. Życiowe tragedie aktorówCzytaj dalej

Pierwszy i ostatni polski hit Showmaxa

Jak piszą media, produkcja ta ma zdecydowanie różnić się od wcześniejszych tworów Vegi, a wszystko za sprawą Showmaxa, który dokładnie przemyślał ten film. Choć platforma wycofuje się z Polski, historia mordercy dokonującego zbrodni codziennie o godzinie 18:00 ma wstrząsnąć naszym krajem. Zabójca ma bardzo wiele pomysłów na zabijanie swoich ofiar - od palenia na stosie w operze, aż do rozrywania ich przy pomocy koni. Na widzów czeka dużo wstrząsających zdjęć, krwi i wnętrzności, które jednak mają zostać starannie dopracowane i w żadnym wypadku nie mają być standardowymi, tanimi efektami wykorzystywanymi w polskim kinie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Cezary Pazura ma zaskakujące marzenie. To wzruszające
  2. Aleksandra Popławska – kto to? Gwiazda nago w Playboy
  3. Coś wspaniałego. Zenek Martyniuk na święta postanowił zaskoczyć absolutnie wszystkich
  4. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
  5. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
katarzyna_dowbor16 sławnych mam, które urodziły po czterdziestce [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News