Kożuchowska jest załamana. Nie tak wyobrażała sobie przyszłość

Kożuchowska jest załamana. Nie tak wyobrażała sobie przyszłość Źródło: fot. youtube.com/TVP VOD

Zajmująca od lat 90. zasłużone miejsce w panteonie największych sław polskiego kina Małgorzata Kożuchowska realizuje się właśnie w swojej najważniejszej roli ostatnich lat. Gwiazda nie tak jednak wyobrażała sobie pracę przed kamerą, a właściwie poza nią. Aktorka jest szczerze załamana. 

Od dłuższego czasu Kożuchowska szukała zatrudnienia, które ponownie zwróciłoby na nią światła dziennikarskich fleszy. Szablonowe i dla wielu nudn3e role matek i żon, które odgrywała w ostatnich latach aktorka w popularnych serialach, zdążyły się już wszystkim przejeść. Gwiazda po zakończeniu "Drugiej szansy" i spadku popularności "Rodzinki.pl" potrzebowała planu, na którym mogłaby przełamać istniejący na jej temat stereotyp. Jak wiele innych aktorów i aktorek gwiazda postanowiła zgłosić się do Patryka Vegi, który zaszokował polskiego widza i recenzentów swoimi odważnymi filmami. W najnowszej produkcji Vegi główną rolę zagra właśnie Małgorzata Kożuchowska. Kreacja, jaką przyjęła, jest bardzo problematyczna i wymagająca. Gwiazda filmu jest załamana.

Małgorzata Kożuchowska nie ma łatwego życia

"Plagi Breslau", nad którymi pracuje właśnie Patryk Vega są filmem bardzo męczącym. Zmęczenie, zniechęcenie i brak radości życia odegrać może tylko aktor, który właśnie przechodzi przez te uczucia. Z tego powodu grająca w filmie bezkompromisową i zawsze niewyspaną policjantkę Kożuchowska musi spać po dwie godziny dziennie. Podobny zabieg zastosował Adrien Brody, który wiedząc, że w "Pianiście" zagra Władysława Szpilmana i odczuć jego samotność i smutek, pozbył się telefonu komórkowego, luksusów i zaprzestał kontaktów z przyjaciółmi i rodziną. Kożuchowska o trudach pracy dla Vegi opowiedziała w jednym z zamieszczonych na Isntagramie filmów dotyczących "Plag Breslau. Aktorka martwi się o swoje zdrowie i samopoczucie. - Nie wiem, jak przeżyję te 18 dni na planie filmu "Plagi Breslau", śpiąc po 2 godziny dziennie. Takie jest założenie. Mam wyglądać tak jak teraz, czyli po prostu totalnie zmęczona i niewyspana, bez energii, czyli kompletnie nie jak ja - powiedziała gwiazda. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Przełom w związku Wojciechowskiej! To musiało się tak skończyć
  2. Bliscy błagali o modlitwę za gwiazdę TVP. Tylko cudem przeżyła i odmieniła swoje życie
  3. Młodość na lata. Poznaj magiczne działanie Botoksu
źródło: radiozet.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News