Małgorzata Kożuchowska
Fot. YouTube/Onet News
Wiadomości Pikio - 25 Czerwca 2018

Internauci ryknęli śmiechem! Kożuchowska spaliła się ze wstydu

Małgorzata Kożuchowska przygotowuje się obecnie do występu w filmie Patryka Vegi. Na potrzeby filmu całkowicie zmieniła swój wygląd, co spotkało się z mieszanymi emocjami widzów. To jednak nie nowa fryzura, a kontrowersyjne słowa artystki szczególnie zadziwiły i rozbawiły fanów.

Kożuchowska zdecydowała się na całkowitą przemianę na rzecz roli w thrillerze "Plagi Breslau". Aktorka przekonuje, że udział w projekcie ma pozwolić jej odciąć się od grzecznego, stonowanego wizerunku.

Małgorzata Kożuchowska o swej przemianie

Co ciekawe, opowiadając o kontrowersyjnych zmianach artystka porównała się do Charlize Theron, która za swą rolę w filmie "Monster" otrzymała Oscara. Tym samym wpisała się więc w grono najlepszych światowych aktorek, co nieco rozbawiło przeciwnych konwencji filmów Vegi fanów. - Nie jestem niewolnikiem swojego wizerunku, ja jestem aktorką. Wszystkie rasowe aktorki na świecie wchodzą w bardzo różne projekty, bardzo ryzykowne, zmieniają się na potrzeby tych projektów totalnie, ekstremalnie i nie wpływa to w żaden sposób na to, jak są postrzegane prywatnie - powiedziała odważnie aktorka.

Co na to fani?

- Charlize Theron grała w "Monster", była kompletnie zmieniona, a do dziś robi Diora (kampanię reklamową tego domu mody - przyp. red.) i kompletnie nikt jej tego nie zarzuca. Wszystkie aktorki, grając role naprawdę ekstremalne, nie mówię już o Cate Blanchett, czy też Meryl Streep, Kate Winslet, zmieniały się na potrzeby ról. Postarzały się, oszpecały, a na czerwonych dywanach, kiedy trzeba było, błyszczały - dodała także Kożuchowska, narażając się na krytykę znawców filmowego świata. Chociaż wielu fanów wyśmiało artystkę, ona sama nie zdecydowała się skomentować sprawy. Zapewne chce bowiem samą rolą udowodnić widzom swoje oddanie i aktorski talent. Inni internauci twierdzą za to, że milczy, gdyż bardzo wstydzi się swych słów po atakach, których doświadczyła.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie żyje człowiek, którego filmy zachwycały nas wszystkich
  2. Steczkowska przeżywa dramat. Jest załamana tym co jej zrobili
  3. Legenda polskiej muzyki trafiła do psychiatryka. Przez lata trzymano to w tajemnicy
ZAMIANA
katarzyna_dowbor16 sławnych mam, które urodziły po czterdziestce [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Michał Wiśniewski stracił fortunę12 gwiazd, które straciły fortunę [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News