Szczere wyznanie Kożuchowskiej. Co na to jej mąż?

Szczere wyznanie Kożuchowskiej. Co na to jej mąż?

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorek w Polsce. Właśnie zdecydowała się na bardzo szczere wyznanie. Zastanawiające jest tylko, co na to właściwie jej mąż?

Małgorzata Kożuchowska jest nie tylko jedną z najbardziej lubianych aktorek, ale również, jedną z najbardziej tajemniczych. Niewiele wiadomo o  jej życiu prywatnym. Bardzo mocno dozuje informacje, które trafiają do mediów. Czasem jednak, tak jak teraz, decyduje się na poważniejsze wyznanie. Kożuchowska opowiedziała o tym, że chociaż pozostaje w szczęśliwym związku małżeńskim z Bartłomiejem Wróblewskim, z którym ma małe dziecko, to nie oznacza to, że nie podobają się jej już inni mężczyźni. Przeciwnie! Artystka przyznaje, że lubi z nimi nawet flirtować. Podobno aktorka robi to często na planie, z kolegami aktorami.

Małgorzata Kożuchowska lubi flirtować!

- Lubię mężczyzn i pracuję z nimi od wielu, wielu lat. Lubię flirtować z nimi i się im podobać, widzieć w ich oczach akceptację i zachwyt. Na szczęście nikt nie przekracza granic, żebym czuła się zagrożona – tłumaczyła w wywiadzie dla Faktu. – To, co się wtedy dzieje między mężczyznami i kobietami, jest piękne i dodaje uroku i adrenaliny w życiu – zdradza Małgorzata Kożuchowska. Zaznacza jednak, że doskonale zna granice i nigdy nie posunęłaby się dalej, niż na to pozwala przyzwoitość. - Trzeba znać granice. To kwestia też dobrego wychowania, empatii i wzajemnego szacunku. Jeśli ktoś tego nie zrozumie, to nie jest wart mojej uwagi, czasu i zainteresowania. Ja mam dobrze poukładane granice. Praca to praca, a życie prywatne to życie prywatne – podsumowuje artystka. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kontrowersyjna przeszłość największej gwiazdy RMF. Mało kto już o tym pamięta
  2. Tusk wbija gwóźdź do trumny. PiS ma ogromny problem
  3. Kaczyński czerwony ze złości. Tusk na spotkaniu najważniejszych ludzi świata
  4. PORAŻKA! Kompromitująca wpadka Opola i TVP
  5. Oto kulisy pracy Wassermann! Tak NAPRAWDĘ wygląda praca jej komisji
Źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News