Ciąża czy kebab? Fani podzieleni po nowym zdjęciu Małgorzaty Kożuchowskiej

Ciąża czy kebab? Fani podzieleni po nowym zdjęciu Małgorzaty Kożuchowskiej Źródło: Instagram/mlgorzatakozuchowska

Małgorzata Kożuchowska z wiekiem wygląda coraz piękniej. Wielu uważa, że aktorka potwierdza powiedzenie "kobieta jest jak wino, im starsza tym lepsza". Promienny wizerunek artystki może być spowodowany niespodziewanymi zmianami w życiu osobistym. Fani zastanawiają się, czy Franciszek w końcu doczeka się rodzeństwa.

Małgorzata Kożuchowska dla wielu Polek stanowi ikonę stylu. Każda kobieta w jej wieku marzy o tak idealnej sylwetce. Metamorfozę gwiazdy można było obserwować w serialu "M jak miłość" - w trakcie jego emisji dziewczyna o delikatnej urodzie i długich blond włosach przeobraziła się w kobietę z klasą.

Fani, choć początkowo byli zaskoczeni radykalną zmianą fryzury, przyznali, że do twarzy jej w takiej długości. Od paru lat gwiazda nie zmieniała więc looku, dopiero niedawno zdecydowała się na przedziałek pośrodku i lekko pofalowane kosmyki. Nowa fryzura aktorki została okrzyknięta hitem, a jedna ze stylistek włosów stwierdziła nawet, że w branży przyjmie się modne cięcie "na Kożuchowską". 

Małgorzata Kożuchowska jest wyrocznią w sprawach mody dla kobiet

Także kreacje wybierane przez gwiazdę "Rodzinki.pl" są uznawane za strzał w dziesiątkę. Aktorka musi pilnować się więc, by nie zaliczyć jakieś modowej wpadki. Wie, że jej styl jest śledzony przez miliony Polek. Świadczy o tym ilość wyświetleń profilu aktorki na Instagramie.

Ostatnie zdjęcia gwiazdy wywołały  pewne poruszenie wśród użytkowników tego portalu. Tym razem to nie stylizacja, makijaż lub fryzura jest powodem komentarzy, lecz to, co udało zaobserwować się uważnym internautom. Według nich Małgorzata Kożuchowska jest w ciąży!

Źródłem tych spekulacji jest lekko rysujący się pod zwiewną sukienką zaokrąglony brzuszek. Internauci uważają, że to niezbity dowód na to, że Franciszek już wkrótce doczeka się młodszego brata lub siostrzyczki. Ta wypukłość nie pojawia się na żadnej innej fotografii, co budzi wątpliwości u niektórych. Jest przecież prawdopodobne, że aktorce przybrało się parę kilo lub pozowała paparazzim po sytej uczcie. 

Aktorka nie potwierdziła, że spodziewa się dziecka, ale też nie zaprzeczyła domysłom

Choć internauci licznie dopytują się lubianej aktorki, czy nie mylą się w swoich domysłach, ta do tej pory nie zabrała głosu. To podejrzane, ponieważ Małgorzata Kożuchowska często udzielała się na Instagramie i szybko odpowiadała na posty użytkowników. Jej milczenie może więc być wymowne. Ostatnia wypowiedź aktorki rozwiewa nieco nadzieję, że po raz drugi zostanie mamą:

-Teraz czeka mnie naprawdę intensywny tydzień. Sami zobaczycie. Trzymajcie kciuki!- pisała podekscytowana, ani słowem nie zdradzając, że jest w ciąży.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Przypominamy, że pierwszego syna Małgorzata Kożuchowska poczęła po długim okresie starania się o dziecko. Jak kiedyś wyjawiła, poddała się naprotechnologii, co jest alternatywną wobec in vitro metodą leczenia bezpłodności. Przyznała się wtedy, że marzy o dużej i szczęśliwej rodzinie. Nie ukrywała, że wraz z Bartkiem Wróblewskim planują powiększyć rodzinę. Być może teraz marzenie Kożuchowskiej zaczyna się spełniać. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zofia Marcinkowska mogła stać się legendą kina. W wieku 22 lat zabiła siebie i partnera
  2. Jan Englert ma problemy ze zdrowiem? Beata Ścibakówna walczy o męża
  3. Pilne informacje Polsatu. Policjanci otworzyli wersalkę 24-latka i zmroziło im krew w żyłach
  4. TVN: Dzisiaj w Polsce zacznie się coś dużo gorszego niż burza z piorunami. Zostało kilka godzin
  5. Zamiast przysięgi odczytała SMS-y narzeczonego. Ślub zamienił się w głośne rozstanie
  6. Pokazali, jak wygląda teraz Benedykt XVI. Gdy zobaczycie te zdjęcia, popłaczecie się

Źródło: JastrząbPost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News