Małgorzata Kożuchowska ma świetny kontakt ze swoimi fanami. Jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych, by jej miłośnicy zawsze mogli na nią popatrzeć. Niestety tym razem, nie otrzymała zapewne oczekiwanej, pozytywnej odpowiedzi na jej pytanie.

Małgorzata Kożuchowska w ostatnim czasie bardzo potrzebowała roli w długometrażowym filmie, najlepiej wielkim hicie. Po latach gry w serialach, z których jeden został niedawno zakończony („Druga szansa”), a drugi znacząco traci na popularności („Rodzinka.pl„) zdecydowała się na przyjęcie roli od Patryka Vegi.

Co ciekawe od razu otrzymała główną rolę w jego fimie „Plagi Breslau”. Zagrał w nim policjantkę z wydziału kryminalnego, która tropi seryjnego mordercę, grasującego po Wrocławiu. Zdjęcia były dla niej wyczerpujące, lecz stanowiły powrót na wielki ekran, które tak pragnęła.

Aktorka lubi udzielać się w mediach społecznościowych, dzięki którym informuje fanów i obserwujących o nowych zawodowych poczynaniach lub, jak wczoraj, o zakupach. Gwiazda polskich seriali na czele z „M jak miłość” nie może być zadowolona z komentarzy pod postem.

Małgorzata Kożuchowska chciał tylko kupić marynarkę…

– Co myślicie? Brać? – zagadnęła instagramowiczów Kożuchowska.

Zdjęcie, do którego dodała taki opis, przedstawia ją samą w przebieralni sklepu z ubraniami. Aktorka ma na sobie szarą marynarkę z błyszczącymi elementami. Czy zadawałaby to pytanie, gdyby wiedziała, że zostanie wyśmiana?

Wielu komentujących nie powstrzymało się przed powiedzeniem aktorce, co myślą o marynarce i jej ewentualnym zakupie. Przyczepiono się do wszystkiego od rozmiaru przez kolor do ozdób. Jedna z osób porównała nawet Kożuchowską do klauna.

– Marynarki nie brać. Wygląda, jak po starszym bracie – 2 numery za duża; Nie, dziwny krój, który niezbyt pasje; Dla klowna w cyrku; Nie brać, może i deseń ładny, ale krój zniekształca sylwetkę – czytamy pod postem.

„Plagi Breslau” z Kożuchowską

Premiera nowego filmu w reżyserii Patryka Vegi odbędzie się w grudniu. Twórca obrazu nie ukrywa, że liczy na sukces podobny do tego, jaki osiągnęły poprzednie.

Zdjęcia były dla Kożuchowskiej niezwykle męczące. Komisarz, którą odgrywała, wzorem skandynawskich thrillerów i serialów kryminalnych musiała być autentycznie zmęczona i zaniedbana. Taki efekt można uzyskać tylko przy niewystarczającej ilości snu i ogromnym zmęczeniu. Pomimo wszystko gwiazda jest zadowolona z pracy z Vegą.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Tadla ujawnia kulisy pracy w TVP. W tle Robert Janowski
  2. Niemcy powinni wypłacić nam reparacje? Polacy nie mają wątpliwości
  3. Odchodzi główna gwiazda Rodzinka.pl. Już nic nie będzie takie samo

Czy jesteś fanem Małgorzaty Kożuchowskiej?

Loading ... Loading ...

Znani aktorzy, którzy znaleźli miłość na planie filmowym [ZDJĘCIA]

Gwiazdy, które zostały POBITE. Kim byli sprawcy? [ZDJĘCIA]

źródło: plotek.pl