Kożuchowska "nie zrobiła sobie twarzy". Zaniemówiliśmy

Kożuchowska "nie zrobiła sobie twarzy". Zaniemówiliśmy Źródło: Instagram/Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska pokazała się fanom w naprawdę wyjątkowym wydaniu. Internauci są zachwyceni fotografiami gwiazdy z wyjazdu na narty. Aktorka skutecznie zdementowała wszelkie plotki o "poprawkach" swej urody.

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych, najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek, która może liczyć na ogrom zawodowych propozycji. Gwieździe zależy na pozostawaniu w stałym kontakcie z wiernymi fanami, dlatego też z dużym zaangażowaniem prowadzi swoje konta na portalach społecznościowych, wypełnione fotografiami z planów filmowych oraz prywatnych spotkań.

Małgorzata Kożuchowska pokazała piękne zdjęcia bez makijażu

Małgorzata Kożuchowska nie zapomniała więc o swych sympatykach także w czasie wakacji od intensywnej pracy. Wybrała się na narty, a wykonane w górach zdjęcia chętnie pokazywała na Instagramie. Wśród nich znaleźć można naprawdę wyjątkową fotografię, gdyż artystka pozowała na niej szeroko uśmiechnięta i przede wszystkim bez makijażu.

Zdaniem internautów gwiazda prezentuje się naprawdę doskonale. Wygląda bardzo młodo i niezmiennie kwitnąco. Jak twierdzą fani, Kożuchowska nie potrzebuje wcale makijażu, aby zachwycać. 

- Nie wierzę, że włosy po kasku mogą tak dobrze wyglądać - napisała jedna z zachwyconych internautek w sekcji komentarzy.

- Bardzo panią cenie za naturalność! I tak bardzo jej w wirtualnym świecie brakuje! - dodała kolejna fanka, równie zauroczona fotografią.

- Śliczna fotka Pani Małgosiu. Zawsze duża klasa od Pani bije - stwierdziła inna komentująca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kożuchowska zamknęła usta krytykom

Liczni internauci zaznaczali także w opiniach dotyczących pięknego, naturalnego wyglądu Małgorzaty Kożuchowskiej, że fotografiami udało jej się zamknąć usta wszystkim krytykom. Artystka zdecydowanie uciszyła tych, którzy twierdzili, iż poprawiała swoją urodę poprzez operacje plastyczne. 47-letnia artystka potrafi bowiem dojrzewać z ogromną klasą oraz urokiem, ale także odwagą, gdyż niewiele jej koleżanek po fachu zdecydowałoby się z taką radością pokazać swoje fotografie bez makijażu.

(fot. Instagram)

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. To się w głowie nie mieści. Biedronka zorganizuje życie mieszkańcom
  2. Lewandowski jak nigdy potrzebuje wsparcia żony. Niemcy boleśnie go wyśmiali
  3. Ogromne oszustwo wokół Familiady? Pod Strasburgerem ugną się kolana
  4. Bogumiła Wander ZMIAŻDŻYŁA Agnieszkę Woźniak-Starak. Dosłownie zrównała ją z ziemią
  5. Legendarna polska piosenkarka miała tragiczny wypadek. Całą noc leżała w rowie. Nikt jej nie znalazł

Źródło: Plejada

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News