Małgorzata Kożuchowska musi pogodzić się z najgorszym. Teraz z pewnością przeżywa ciężkie chwile. Czas jednak leczy rany. Artystka wzbudza skrajne emocje wśród Polaków. Dorobiła się zarówno fanów, jak i antyfanów. Ci pierwsi zachwycają się grą aktorską kobiety. Drudzy z kolei uważają, że jest przereklamowana. Bez wątpienia jednak jest jedną z największych gwiazd w Polsce.

Małgorzata Kożuchowska wystąpiła w wielu filmach oraz serialach. Oczywiście najczęściej jest kojarzona jako Hanka Mostowiak w hicie TVP M jak Miłość. Po dramatycznej śmierci w kartonach, teraz bryluje w produkcji Rodzinka.pl. Gościnnie występowała także w wielu innych kultowych realizacjach, takich jak na przykład Świat według Kiepskich.

Teraz sytuacja artystki mocno się skomplikowała. Życie artystki właśnie zmieniło się o 180 stopni. Wszystko za sprawą propozycji, którą otrzymała w związku z występami na planie serialu Rodzinka.pl. Gwiazda musi się jakoś z tym pogodzić.

Małgorzata Kożuchowska. Ila ma lat?

Małgorzata Kożuchowska ma 47 lat. Tymczasem w hicie TVP 2 będzie musiała zagrać babcię. Dla 47-letniej celebrytki z pewnością wielkim ciosem jest takie nagłe przejście z młodości w starość. Serialowi producenci widzą w niej już bowiem babcię, co z pewnością krzyżuje się z planami popularnej aktorki.

Gwiazdy telewizyjne jak najdłużej chciałyby uchodzić za osoby piękne i młode. Tymczasem latka lecą, a czas płynie nieubłaganie. Jeszcze niedawno dla filmowców głównym atutem dostrzeganym w Kożuchowskiej był wdzięk, zmysłowość, seksapil i energia bijąca od artystki. Teraz przewiduje się dla niej role w ramach których ma niańczyć wnuki.

Wszystko za sprawą występującej w Rodzinka.pl Olgi Kalickiej. Aktorka gram tam Magdę – partnerkę Tomka Boskiego. Niedawno oświadczyła, że jest w ciąży. Teraz dowiadujemy się, że również w serialu zostanie wykorzystany stan, w którym się znajduje. A to oznacza, że Małgorzata Kożuchowska będzie już babcią w serialu TVP 2.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazdy, które otworzyły własne biznesy. Na czym zarabiają?

Serialowa Magda ma spodziewać się dziecka, a zatem Olga Kalicka z uwagi na ciąże nie będzie musiała robić sobie przerwy zawodowej.

W związku z powyższym Małgorzata Kożuchowska została zapytana przez fanów, jak odbiera taki obrót spraw. Co ciekawe, gwiazda nie chciała za bardzo rozmawiać na ten temat.

– Coś jest na rzeczy – wyznała.

Czyżby to był drażliwy temat dla aktorki? Świadczyłaby o tym bardzo zdawkowa i lakoniczna wypowiedź artystki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gienek Loska miał wylew, leży w śpiączce. Jest GIGANTYCZNY przełom w sprawie!
  2. „Parę wygibasów w łóżku ze staruszkiem i…” Przyjaciółka Oli zszokowała wszystkich
  3. Wiemy ile goście dali pieniędzy synowi Martyniuka. Kwota wbija w ziemię

Anna Przybylska nie mówiła o tym przez lata! Oto jej najskrytsze tajemnice

Źródło: radiozet.pl

Zobacz również

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.