Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najbardziej znanych i lubianych przez widzów polskich aktorek. 4 lata temu artystka została mamą, więc fani nie spodziewali się, że do kolejnej rewolucji w jej życiu dojdzie aż tak szybko. Gwiazda już wkrótce zostanie jednak… babcią. Dzięki czemu będzie mogła się przekonać, jak to jest opiekować się wnukiem lub wnuczką.

Małgorzata Kożuchowska wywołała w ostatnim czasie ogromne kontrowersje wśród krajowej opinii publicznej, kiedy zdecydowała się na przyjęcie propozycji roli w filmie reżyserowanym przez Patryka Vegę. Nowe zawodowe wyzwanie zmusiło aktorkę do całkowitej zmiany wizerunku, na co zareagowała jednak z radością i entuzjazmem.

Warto jednak przypomnieć, że gwiazda wciąż pracuje na planie serialu „Rodzinka.pl”, realizowanego od kilku lat przez Telewizję Polską. W życiu jej bohaterki dojdzie już wkrótce do prawdziwego przełomu. Jak się bowiem okazało, Natalia Boska zostanie babcią.

Małgorzata Kożuchowska zostanie babcią? Zaskakujący zwrot w scenariuszu

Producenci serialu zdecydowali się bowiem prawdopodobnie wykorzystać w scenariuszu fakt, iż Olga Kalicka, która wciela się w postać Magdy, spodziewa się obecnie dziecka. Wszystko więc wskazuje na to, że serialowy syn Boskiej, Tomek zostanie wkrótce ojcem, a ona sama przywita na świecie wnuka lub wnuczkę.

– Mimo ciąży Tomek i Magda wciąż parą! Gratulacje Olga. #ciekaweczypodobnydomnie – napisał na Instagramie Maciej Musiał, odgrywający w serii „Rodzinka.pl” Tomka, czym potwierdził niejako doniesienia mediów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie uwierzysz, jak wiele dzieci mają te gwiazdy! [ZDJĘCIA]

Aktorka Olga Kalicka potwierdza, fani w euforii

Prawdziwy zwrot w życiu bohaterów hitowego serialu potwierdzić miała także sama Olga Kalicka podczas rozmowy z jednym z fanów. Widz zapytał ją bezpośrednio, czy Magda będzie się spodziewała dziecka. Opinia publiczna spekulowała bowiem, że w powodu ciąży Kalicka podejmie decyzję o odejściu z obsady popularnej serii.

– Coś jest na rzeczy – odpowiedziała tajemniczo aktorka, której słowa zostały jednak przyjęte przez fanów oraz dziennikarzy portali plotkarskich jako potwierdzenie medialnych doniesień.

Widzowie są naprawdę zachwyceni nowym, bardzo pozytywnym wątkiem w uwielbianym serialu i już dziś zastanawiają się, jak Magda i Tomek poradzą sobie w roli rodziców. Serdecznie życzą także samej Oldze Kalickiej dużo sił oraz zdrowia, które bez wątpienia będą jej potrzebne w czasie ciąży i pierwszych miesięcy po przyjściu na świat wyczekiwanego z ogromną radością malucha.

Małgorzata Kożuchowska
Fot. Instagram/Maciej Musiał

Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uczestnik Milionerów podbił serca Polaków. Nie szło mu jednak zbyt dobrze
  2. Fani bezlitośnie o Kurdej-Szatan: „Gów*o by zareklamowała, oby tylko hajs się zgadzał”
  3. Wyznanie gwiazdora DDTVN przeraziło fanów. W jego życiu zaszły smutne zmiany
  4. Widzowie M jak Miłość kochali ją od początku serialu. Bohaterka jest ciężko chora

Czy jesteś fanem Małgorzaty Kożuchowskiej?

Loading ... Loading ...

Rozenek i inne gwiazdy, które mają dzieci dzięki in vitro

ŹRÓDŁOse.pl

Szefowa działu interwencji portalu Pikio.pl, dziennikarka, studentka stosunków międzynarodowych na UW. Obserwatorka amerykańskiej oraz polskiej polityki zagranicznej.