Małgorzata Kożuchowska otarła się o śmierć. Wyznała wszystko dopiero po latach

Małgorzata Kożuchowska otarła się o śmierć. Wyznała wszystko dopiero po latach Źródło: YouTube / Elle Polska

Małgorzata Kożuchowska po latach zdobyła się na porażające wyznanie. Gwiazda otarła się o śmierć. Gdyby nie pomoc nieznajomego, mogło dojść do ogromnej tragedii. Słowa aktorki bardzo wzruszyły fanów.

Małgorzata Kożuchowska to nie tylko znana i lubiana aktorka. Gwiazda bardzo często angażuje się także w liczne akcje charytatywne. Pomaga, bo jak twierdzi, przed laty sama uzyskała pomoc od nieznajomego człowieka. Aktorka postanowiła opowiedzieć o chwilach grozy, jakich doświadczyła jeszcze w czasach studenckich. Tamte wydarzenia odcisnęły trwały ślad na jej psychice.

Małgorzata Kożuchowska w wywiadzie zdobyła się na wstrząsające wyznanie

Niedawno magazyn "Zwierciadło" zorganizował akcję, w której wzięła udział Anna Lewandowska wraz z Małgorzatą Kożuchowską. Aktorka z tej okazji udzieliła niezwykle interesującego wywiadu. Sięgnęła pamięcią do traumatycznego przeżycia z okresu, kiedy była jeszcze studentką. Gwiazda jest dozgonnie wdzięczna nieznajomemu kierowcy, który wtedy uratował jej życie.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Wracałam do domu po zajęciach, wieczorem, i nagle drogę zajechał mi samochód. Dwóch mężczyzn usiłowało mnie do niego wciągnąć. Broniłam się, próbowałam się wyrwać – opowiadała Kożuchowska, ówczesna studentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie. 

Aktorka nigdy nie zapomni heroicznego zachowania obcej osoby, która uratowała jej życie

Małgorzata Kożuchowska, wówczas młoda studentka, była ogromnie przerażona. Próbowała się bronić, ale dwóch silnych mężczyzn miało nad nią znaczną przewagę fizyczną. Na szczęście w pewnym momencie pojawił się nieznajomy, który ruszył jej na pomoc. Był to przypadkowy kierowca akurat przejeżdżający obok miejsca zdarzenia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Bliźniacy znani z uwielbianego programu znalezieni martwi. Wspólnie popełnili samobójstwo
2. Niestety, operacja zakończyła się niepowodzeniem. Rodzina przekazała wiadomość o śmierci Tomasza Sadowskiego

- Kierowca przejeżdżającego obok auta zauważył, że coś jest nie tak, zatrzymał się i spłoszył napastników. Uratował mi życie – mówiła aktorka. - Po dziś dzień jestem wdzięczna, że nie przestraszył się, nie uciekł i pomógł mi. Bo żeby pomagać, trzeba mieć odwagę - wyznała Kożuchowska, dla której tamten dzień mógł skończyć się na wiele różnych, zdecydowanie nieprzyjemnych sposobów. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Lekarze rozkładają ręce. Choroba Dody wymknęła się spod kontroli
  4. Pies w niesamowity sposób zatrzymał groźnego przestępcę. Nagranie ścina z nóg, obejrzało je ponad 5 milionów osób
  5. Żałobnikom z przerażenia stanęły serca. Podczas pogrzebu z trumny wydobyły się słowa, które zapamiętają na zawsze

Źródło: WP 
 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News