Wstrząsająca śmierć przyjaciela Kożuchowskiej. Nic nie mogła zrobić

Wstrząsająca śmierć przyjaciela Kożuchowskiej. Nic nie mogła zrobić Źródło: .

Małgorzata Kożuchowska wyznała wyjątkowo przygnębiającą prawdę. Przeżyła okropne chwile, gdy umierał jej przyjaciel. Aktorka była całkowicie bezradna.

Małgorzata Kożuchowska zebrała sporo pochwał za rolę szefowej mafii, znanej pod pseudonimem Łysa w filmie "Proceder", przedstawiającym historię zmarłego rok temu rapera Tomasza Chady. Jak się okazało, bliski przyjaciel aktorki był również raperem, ale gwiazda niestety nie mogła go uratować.

Małgorzata Kożuchowska zaprzyjaźniła się ze znanym raperem

48-letnia aktorka z sentymentem wspominała o przyjaźni z Grzegorzem Borkiem, który występował pod pseudonimem Bolec. Muzyk, zanim na dobre zajął się rapem, grał niegdyś na perkusji w zespole Macieja Maleńczuka, Homo Twist.

Próbował również swoich sił w aktorstwie. To właśnie na planie filmowym poznał Małgorzatę Kożuchowską. Borek zaczynał od roli w filmie "Poniedziałek", w którym wcielał się w rolę blokersa. Co ciekawe, jego filmowego towarzysza grał Paweł Kukiz. 3 lata później zagrał w kontynuacji filmu pod tytułem wtorek, gdzie Małgorzata Kożuchowska wcielała się w rolę jego żony.

Małgorzata Kożuchowska straciła przyjaciela, niewiele mogła zrobić

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Zaprzyjaźniliśmy się i na pewnym etapie wydawało mi się, że mogę mu pomóc [...] On miał ogromny talent, wrażliwość, charyzmę, poczucie humoru. Jednak problemy bytowe powodowały, że ciągle wracał do narkotyków, dilowania, alkoholu - opowiadała rozżalona aktorka.

Dzisiaj grzeje: 1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje słynny aktor. Tragiczny wypadek, miał 35 lat
2. Smutne informacje o Barbarze Kurdej-Szatan. Lekarz przekazał jej druzgocącą diagnozę

Małgorzata Kożuchowska przeniosła znajomość z planu na inny etap, przyjaciele spotykali się także poza planem filmowym. Osobowość rapera zrobiła wielkie wrażenie na aktorce. Niestety, w 2009 roku Grzegorz Borek popełnił samobójstwo, co było dla Kożuchowskiej wielkim ciosem. Do dziś nie może się pogodzić z jego śmiercią. Aktorka nic nie mogła poradzić, dowiedziała się o tym przykrym wydarzeniu, gdy było już za późno a interwencję.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bezbronna leżała na szpitalnym łóżku. Została zgwałcona, ale najgorsze stało się dopiero potem
  2. Polacy nie dostaną 500 plus i trzynastych emerytur? Niepokojące informacje, rząd zmienia budżet
  3. Nie żyje gwiazda MasterChefa. Nagła, tragiczna śmierć wstrząsnęła całą kulinarną branżą i show-biznesem
  4. Minął już rok od śmierci Ireny Dziedzic. Dlaczego o jej odejściu dowiedzieliśmy się po czasie?
  5. Emerytura jeszcze WCZEŚNIEJ! Przejdziesz na nią przed 60. urodzinami

Źródło: Pomponik

Następny artykuł