Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z wyborów. Widok na długo zapadnie w pamięci fanów

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z wyborów. Widok na długo zapadnie w pamięci fanów Źródło: malgorzatakozuchowska_ Instagram.com

Małgorzata Kożuchowska chętnie korzysta z mediów społecznościowych i pokazuje fanom fragmenty swojej codzienności. Tym razem postanowiła upamiętnić ważny moment dla każdego obywatela, mowa oczywiście o wyborach. Aktorka zaprezentowała się na tle lokalu wyborczego, do którego się oddała aby oddać swój głos. Fani nie mogą wyjść z podziwu.

Małgorzata Kożuchowska należy do grona artystów, którzy nie ukrywają swoich sympatii politycznych i równie chętnie dzieli się z obserwatorami swoimi poglądami co do wiary. Tym razem aktorka nie postanowiła przekonywać swoich fanów, a jedynie pochwalić się oddanym głosem oraz wyrażeniem nadziei na pomyślność wyników.

Małgorzata Kożuchowska wypełniła swój obywatelski obowiązek

Małgorzata Kożuchowska dołączyła do grona znanych osób, które uwieczniły swoją wizytę w lokalu wyborczym i oddanie głosu na swojego kandydata. Możliwe, że jest to zabieg jedynie wizerunkowy, lecz jeśli zdjęcia sławnej osoby wrzucającej swoją kartę do głosowania do urny sprawi, ze chociaż jedna osoba zdecyduje się zmienić zdanie i wziąć udział w wyborach prezydenckich 2020, to można powiedzieć, że takie zdjęcia były potrzebne.

Przed chwilą przekazaliśmy informację dotyczącą rekordowej frekwencji wyborczej potwierdzonej przez Państwową Komisję Wyborczą. Takie wiadomości naprawdę cieszą i pokazują, że Polacy coraz świadomiej korzystają ze swoich praw obywatelskich i czują swój realny wpływ na to, jak wygląda nasz kraj. Fani Małgorzaty Kożuchowskiej, widząc zdjęcie wrzucone przez nią na Instagram, nie mogli wyjść z podziwu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Postanowiła podkreślić wagę tego dnia strojem

Zdjęcie Małgorzaty Kożuchowskiej spod lokalu wyborczego powala, aktorka robi piorunujące wrażenie i pewne jest, że widok ten na długo zapadnie w pamięci fanów. Artystka postanowiła podkreślić wagę wydarzenia jakim jest głosowanie w wyborach poprzez wyjątkowo odświętny strój. Wygodne jeansy zamieniła na piękną, kwiecistą sukienkę podkreślającą jej figurę, a na nogach zobaczyć możemy czerwone sandałki pasujące kolorystycznie do kwiatowego wzoru reszty stylizacji. Małgorzata Kożuchowska do zdjęcia zapozowała również, wnosząc gest victorii kojarzony głównie z walką Solidarności oraz Lecha Wałęsy z komunistycznymi władzami.

Dzisiaj grzeje: 1. Państwowa Komisja Wyborcza przekazała najnowsze dane. Nieprawdopodobna frekwencja na wyborach

2. Media: Nieoficjalne informacje o śmierci w czasie głosowania. Kilkanaście przypadków zasłabnięć podczas wyborów

Każdy powinien wziąć z niej przykład

Nie oczywiście trzeba zgadzać się z poglądami Małgorzaty Kożuchowskiej, aby wziąć udział w wyborach prezydenckich. Przypominamy, że z prawa do głosowania można skorzystać do godziny 21, później komisje zakończą swoje prace i nastąpi liczenie głosów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znalazła w zeszycie mamy przepis na wafle sprzed 20 lat. Powróciły wspomnienia, najlepszy smak dzieciństwa
  2. Mariusz Pudzianowski zadziwił wszystkich kibiców w dniu wyborów. Przypomniał Polaka, którego wielbiły tysiące
  3. Mama myślała, że 3-letni syn został ugryziony przez osę. Gdy zobaczyła, co dzieje się z jego ciałem, porażająca prawda wyszła na jaw
  4. Gwiazda "Na Wspólnej" w tajemnicy wzięła ślub. Wyciekły zdjęcia, suknia jak z bajki
  5. Porażające sceny przed lokalem wyborczym. Potrzebna była natychmiastowa pomoc
  6. Dorota Wellman jest nieuleczalnie chora. Straszne, jakie komentarze słyszy pod swoim adresem, brak słów

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News