Małgorzata Kożuchowska bardzo długo ukrywała to przed mediami. Jest nieuleczalnie chora

Małgorzata Kożuchowska bardzo długo ukrywała to przed mediami. Jest nieuleczalnie chora Źródło: youtube/ELLE Polska/

Małgorzata Kożuchowska nigdy wcześniej nie opowiadała o swoim problemie. Fani są wstrząśnięci faktem, że ich ulubiona aktorka jest nieuleczalnie chora. Zupełnie nie spodziewali się takich informacji.

Małgorzata Kożuchowska od wielu lat prężnie działa nad rozwojem swojej kariery aktorskiej, co wychodzi jej naprawdę świetnie. By wciąż być na topie i przede wszystkim, by utrzymać dobry kontakt z fanami, celebrytka skrupulatnie korzysta z portali społecznościowych, na łamach których może dzielić się nowinkami zza kulis wielkiej sławy. Gwiazda zdradza tam naprawdę wiele, jednak wciąż rozważnie podchodzi do każdej publikacji, nie chcąc za bardzo wnikać w życie osobiste. Aktorka stara się nie mówić o swoich problemach, dlatego przez długi czas skrywała przed mediami, że jest nieuleczalnie chora. 

Małgorzata Kożuchowska przez lata ukrywała, ze jest nieuleczalnie chora 

Choć zdecydowana większość kojarzy ją dzięki roli Hanki z "M jak miłość", teraz Małgosia jest jedną z pierwszoplanowych gwiazd "Rodzinki.pl", do tego grywa w filmach i powróciła na deski teatru. Należy również wspomnieć, że spełnia się nie tylko na polu zawodowym, ale i prywatnym, jako wzorowa żona i matka. Kożuchowska stara się w odpowiedni sposób połączyć dom i pracę, która wymaga od niej ciągłych wyjazdów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W ferworze obowiązków, gwiazda TVP próbuje dbać nie tylko o najbliższych, ale przede wszystkim o samą siebie, gdyż chwila wytchnienia należy się każdemu, a jak się okazuje, dla niej jest wręcz wskazana. W eseju dla Forbes'a celebrytka opowiedziała o prawdziwym obliczu macierzyństwa oraz przyznała, że od lat zmaga się z nieuleczalną chorobą, która ma znaczący wpływ na jej codzienność. 

Dzisiaj grzeje: 1. Zmarła samotna i zapomniana. Była uwielbianą pogodynką TVP

2. Widzowie TVP czekali na jej występ cały dzień. Reprezentantka Polski rozsadziła Eurowizję, nagranie w sieci

- Od lat zmagam się z chorobą Hashimoto, biorę leki, muszę bardzo uważać na to, co jem. Przed diagnozą byłam wiecznie osłabiona, przemęczona i przeziębiona. Odporność zerowa. Wzięłam się za siebie i jest ogromna poprawa. Zrobiłam to dla siebie i dla dziecka, wcześniej wciąż brakowało czasu (...) Byłam wyczerpana, napuchnięta, czułam, że we wszystkim wyglądam słabo (...) pamiętam pojawiające się w internecie komentarze w rodzaju: „czy ja muszę wciąż patrzeć na tę twoją opuchniętą gębę” - napisała dodając, że teraz czuje się o niebo lepiej. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Po śmierci pana pies zniknął. Po kilku dniach rodzina odwiedziła grób i odkryła druzgocącą prawdę
  2. ZUS odesłał Ci pieniądze na konto? Masz bardzo poważny problem
  3. Otworzyła paczkę z bielizną małej córki. Znalazła tam wiadomość, przez którą z miejsca odpłynęła jej krew
  4. Jarosław Kaczyński nie wiedział, że jest filmowany. Kontrowersyjne nagranie z Sejmu
  5. Masz jeszcze tylko 6 dni! Potem 300 zł PRZEPADNIE na dobre

Źródło: jastrzab post 

Następny artykuł