O tym, co właśnie zrobiła Kożuchowska mówią już wszyscy! Piorunujące

O tym, co właśnie zrobiła Kożuchowska mówią już wszyscy! Piorunujące

Gwiazda kina i telewizji, Małgorzata Kożuchowska uwielbia media społecznościowe. Jak większość dzisiejszych celebrytów korzysta z nich do budowania popularności i informowania fanów o swojej codzienności. Aktorka zrobiła to po raz kolejny i dzięki temu dziś mówi o niej cała Polska.

Małgorzata Kożuchowska przeżyła ostatnio prawdziwe zawodowe odrodzenie. Pod wpływem zakończenia "Drugiej Szansy" i niepewnej przyszłości "Rodzinki.pl" zgodziła się przyjąć zeszłoroczną propozycję od Patryka Vegi. Gwiazda niewiele się zastanawiając, przyjęła ją i zagrała w "Plagach Breslau". To był dla niej prawdziwy zastrzyk energii i doskonała odskocznia od szarej zawodowej rzeczywistości, czyli obyczajowych seriali, w których niewiele się dzieje. Kożuchowska jako policjantka śledcza z Wrocławia, szukająca seryjnego mordercy (jak się okazało morderczyni) poradziła sobie doskonale. Zupełnie nowa rola zmęczonej życiem i zimnej mundurowej, doskonale zrobiła jej karierze. Obecnie artystka coraz chętniej zamieszcza posty na Instagramie. Ostatni z nich bardzo spodobał się jej fanom, którzy pozytywnie ocenili publikacje. Zapostowana fotografia informuje nas również o nadchodzących odcinkach "Rodzinki.pl".

Małgorzata Kożuchowska zaskoczyła fanów

Zaledwie kilka godzin temu na instagramowym koncie Kożuchowskiej pojawiła się fotografia przedstawiająca ją w zimowej aurze. Opis sugeruje dobrą energię i pobyt na planie zdjęciowym. - Energia miejsca i koloru. To jest TO! Wiecie, co mam na myśli? - napisała, oznaczając oficjalne konto serialu "Rodzinka.pl".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Może to oznaczać, że szykują się kolejne odcinki hitowej produkcji TVP, która najwyraźniej radzi sobie z dotyczącymi jej problemami oglądalności. Aktorka wygląda na naprawdę zadowoloną, a fani jedynie poprawiają jej humor pozytywnymi komentarzami. Redakcja Pikio.pl życzy gwieździe wszystkiego co najlepsze i ma nadzieję na jej dalsze sukcesy.
Też czekacie na następne produkcje z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej? - Białe szaleństwo; Piękna macie zimę Pani Małgosiu; Piękna jak zawsze; To jest nie do wiary, jak Pani świetnie wygląda; Ślicznie Pani wygląda. Gdzie mogę kupić taką czapkę??? Petarda - czytamy w komentarzach.

Jak gwiazda daje radę łączyć życie zawodowe z prywatnym?

Jak powiedziała w jednym z wywiadów dla "Vivy!", Małgorzata Kożuchowska bardzo polega na wierze, której się nie wstydzi i którą codziennie kultywuje. To pomaga jej znaleźć złoty środek na życie w świecie, który jej zdaniem coraz bardziej się rozmywa. - W świecie, gdzie wszystko zaczyna być płynne, relatywne, nieostre, posiadanie czegoś, czemu można być wiernym, jest komfortem. Dlatego jestem wdzięczna, że umiem wierzyć - powiedziała. Gwiazda wyznała również, iż nie potrafi pędzić i poświęcić zdrowia dla rozpoznawalności i zarobku. Stwierdziła, że gdyby nie ta jej cecha, mogłaby nie poradzić sobie z zawodzie. - Ja swoje zdrowie psychiczne bardzo cenię. I nie poświecę go dla roli. Mój mechanizm na szczęście dobrze działa. Myślę, że bez tego, zwłaszcza w tym zawodzie, naprawdę można się wykończyć - czytamy. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Agnieszka Chylińska PRZERAŻAJĄCO chuda. Fani boją się o jej życie!
  2. Tak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  3. Małgorzata Rozenek powiedziała co sądzi o 500 plus. Ludziom opadły szczęki
  4. Katarzyna Dowbor przeżyła rozpaczliwie trudne chwile. Jak dziś się czuje?
  5. Przerażające słowa gwiazdy Polsatu o hitowych polskich produktach. Są trujące
  źródło: Instagram/Viva.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News