Małgorzata Kożuchowska zaliczyła wpadkę na czerwonym dywanie. Z pomocą ruszył kolega z planu

Małgorzata Kożuchowska zaliczyła wpadkę na czerwonym dywanie. Z pomocą ruszył kolega z planu Źródło: Screen/Instagram/portalgwiazdpl

Małgorzata Kożuchowska w sobotę uczestniczyła podczas 44. edycji Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Aktorka zaliczyła małą wpadkę na czerwonym dywanie. Na szczęście w niezręcznej sytuacji pomógł jej kolega z planu.

Małgorzata Kożuchowska wybrała się na czerwony dywan w kreacji w tym samym kolorze. Długa suknia idealnie podkreślała piękną figurę aktorki. Gwiazda olśniła wszystkich swoim wyglądem, jednak nie obyło się bez drobnej wpadki, która miała miejsce podczas pozowania fotografom do zdjęć. Aktorka jednak bardzo pozytywnie na nią zareagowała. 

Małgorzata Kożuchowska zgubiła cenną rzecz

Aktorka w sobotni wieczór była w świetnym humorze. Bardzo chętnie pozowała do zdjęć i do wszystkich szczerze się uśmiechała. Kożuchowska pozowała fotografom do zdjęć i w pewnym momencie postanowiła im pomachać. Wykonywany przez nią gest był niezwykle energiczny, przez co aktorka zgubiła jedną z najcenniejszych rzeczy, jaką miała na sobie. 

Z ręki aktorki ześlizgnęła się obrączka. Kożuchowska nie kryła zdziwienia i przez chwilę była zakłopotana całą sytuacją. Na szczęście z pomocą pośpiesznie ruszył jej kolega z planu, Piotr Witkowski. Dzięki jego szybkiej reakcji cała sytuacja zakończyła się pozytywnie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktor szybko zlokalizował zaginioną obrączkę i zwrócił ją właścicielce. Co więcej, zrobił to w żartobliwy sposób. Witkowski uklęknął na jedno kolano, a cała sytuacja wyglądała tak, jakby kolega oświadczał się swojej koleżance. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wrocławski ginekolog zgwałcił 19-latkę podczas badania?! Doniesienia są szokujące, podał nastolatce alkohol
2. 72-latka wzięła ślub z 27-latkiem. Teraz ma gigantyczny problem, którego nie da się rozwiązać

Cała sytuacja wszystkich rozbawiła. Aktorka wybuchła śmiechem i z radością przyjęła pierścionek od swojego kolegi. Zabawną wpadkę uchwycili oczywiście fotoreporterzy. Całe szczęście, że obrączka się znalazła. W przeciwnym wypadku, aktorce na pewno nie byłoby do śmiechu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. OBRZYDLIWE znalezisko w karkówce. Prawda wywołuje mdłości
  3. Wrocławski ginekolog zgwałcił 19-latkę podczas badania?! Doniesienia są szokujące, podał nastolatce alkohol
  4. Zenek Martyniuk wyszedł na scenę na żywo. Warszawiacy mówiący o wieśniactwie na Narodowym szybko zamilkli
  5. 4 znaki zodiaku to prawdziwe bratnie dusze. Ich przyjaźń przetrwa wszelkie trudności, a związek będzie wyjątkowo udany
  6. Co robią dzieci Wiśniewskiego? Mandaryna przekazała niesamowite informacje

źródło: Instagram

Następny artykuł