Kożuchowska zdradziła nieznane dotąd sekrety nt. swojego związku. Ma dużo młodszego męża, nagle z niego zażartowała

Kożuchowska zdradziła nieznane dotąd sekrety nt. swojego związku. Ma dużo młodszego męża, nagle z niego zażartowała Źródło: YouTube/tvnpl

Małgorzata Kożuchowska udzielając wywiadu podzieliła się z widzami programu telewizyjnego sekretami dotyczącymi swojego związku z dużo młodszym partnerem. Ulubiona gwiazda wszystkich Polaków nawet zażartowała ze swojego ukochanego.

Małgorzata Kożuchowska wystąpiła wczoraj w telewizji TVN w programie u Kuby Wojewódzkiego. Aktorka zdradziła sekrety dotyczące związku. Padło wiele interesujących spostrzeżeń, a nawet podzieliła się żartem o swoim ukochanym partnerze. 

Małgorzata Kożuchowska zdradziła nieznane fakty dotyczące związku

Kuba Wojewódzki wprost zapytał, czy związek z młodszym mężczyzną sprawdza się w przypadku aktorki. Małgorzata Kożuchowska potwierdziła, że w jej przypadku jest to najlepsze rozwiązanie. Dla niej różnica wieku nie ma żadnego znaczenia ani wpływu na to, jak jest im razem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zabawna wymiana zdań padła, gdy Wojewódzki wspomniał, że w jego przypadku było by śmiesznie, gdyby zaczął spotykać się ze starszą kobietą. Kożuchowska śmiejąc się, powiedziała, że powinien był pomyśleć o tym wcześniej, na co prowadzący skomentował, że musiałby chyba z urną chodzić. Małgorzata Kożuchowska zażartowała ze swojego męża mówiąc, że został on przygotowany na taką możliwość, ale nie widzi w tym żadnego problemu. 

Małgorzata Kożuchowska wspomina Hankę Mostowiak 

Nie da się ukryć, że Małgorzata Kożuchowska największą sławę zdobyła wcielając się w rolę Hanki Mostowiak. Fani "M jak miłość" do dziś pamiętają zabawne okoliczności, w których zginęła grana przez gwiazdę Hanka.

- Jest obawa, jest takie niebezpieczeństwo, że jak już umrę, to zamiast porządnej płyty nagrobnej, ktoś postawi karton. Co jednakowoż zaskakuje mnie, że co roku są tacy, którzy obchodzą rocznicę śmierci Hanki. Pojawiają się wtedy wpisy na moim Instagramie wpisy: „Pani Małgosiu, czy pani pamięta, że dzisiaj ta rocznica śmierci Hanki?”. Odpowiadam „Tak oczywiście, idę ze zniczem" - powiedziała Małgorzata Kożuchowska.

Aktorka zdradziła też dlaczego do śmierci Hanki doszło w taki sposób.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie. Tuż przed śmiercią mogła zostać zgwałcona
2. Straszne informacje o tragedii w polskiej miejscowości. Nie żyją uczniowie

- Rekwizytorzy mówią tak: „Gośka, nie ma kasy, nie możemy zniszczyć tego samochodu. Generalnie jest słabo, nie wiadomo jak z tego wybrnąć, więc dla ciebie sprowadziliśmy kartony, żeby to była taka amortyzacja”. Nie było materacy, gąbki, powinny być takie rzeczy, były kartony, jedyne co za darmo mogli rzucić. Pamiętam, że powiedziałam, że trzeba tak wykadrować, żeby nie było widać. No i wyszło jak wyszło - powiedziała Małgorzata Kożuchowska.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolejne świadczenie dla rodzin. Premier zapowiedział "wsparcie, jakiego nie było dotąd”
  2. Przed laty matka Kaczyńskich ujawniła własną tajemnicę. Powiedziała też, dlaczego Jarosław jest kawalerem
  3. Marta zobaczyła tytuł przelewu alimentów i zamarła. Od razu zagotowała się z wściekłości
  4. Nagły niesłychany dramat. Syn b. prezydenta Niemiec zadźgany na oczach tłumu
  5. Katarzyna Dowbor przeżywa bardzo trudne chwile. Stała się rzecz, której bała się od dawna

źródło: jastrząbpost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News