Małgorzata Kożuchowska chciała pomóc bliskiej osobie zmagającej się ze śmiertelnym nałogiem. Niestety, nie udało się

Małgorzata Kożuchowska chciała pomóc bliskiej osobie zmagającej się ze śmiertelnym nałogiem. Niestety, nie udało się Źródło: youtube.com/ JastrzabPost

Małgorzata Kożuchowska przez ostatnie miesiące starała się wspomóc swojego byłego kolegę z planu. Jej bliski przyjaciel zmagał się z bardzo niebezpiecznym nałogiem, który przez lata niszczył jego życie i karierę. Mimo najszczerszych chęci pomocy, mężczyzny nie udało się uratować.

Małgorzata Kożuchowska przez lata skrywała wielką tragedię, która wydarzyła się w jej życiu. Aktorka próbowała uratować od pewnej śmierci najbliższego przyjaciela, którego życie przez lata było niszczone przez nałóg. Mimo szczerych chęci, rozmów i próśb, życia mężczyzny nie udało się uratować, a żal aktorki z jego śmierci był tak duży, że ukrywała go przez wiele lat.

Małgorzata Kożuchowska wspomina zmarłego przyjaciela. Przykra historia aktorki

Artystka, przy okazji premiery swojego najnowszego obrazu "Proceder" postanowiła zwierzyć się z wielkiej tragedii w swoim życiu, która rozegrała się przed 10 laty. Jej drogi przyjaciel, raper Bolec, zmarł z powodu przedawkowania narkotyków, od których próbował oderwać się przez wiele miesięcy.

- Na początku lat dwutysięcznych zagrałam w filmie „Wtorek” z Pawłem Kukizem i Grzegorzem Borkiem znanym powszechnie jako Bolec. On był raperem. Przez kilka lat mojego życia była mi to osoba bardzo bliska, mimo że byliśmy kompletnie z różnych światów - zdradziła gwiazda podczas trwającego właśnie 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przyjaźń miała pomóc Bolcowi

Mimo że artystka i raper nie wywodzili się z podobnego środowiska, to bardzo szybko zostali przyjaciółmi. Aktorka wierzyła, że będzie w stanie mu pomóc w walce z nałogiem. Niestety, ta znajomość nie skończyła się happy-endem.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
2. Tragiczne wiadomości obiegły media. Nie żyje znany piłkarz

- Zaprzyjaźniliśmy się i wydawało mi się, że jest jakiś cień szansy na ratunek dla Grześka. Czułam, że mogę mu pomóc. Okazało się, że jednak nie. On miał ogromny talent, wielką wrażliwość, charyzmę, poczucie humoru. Jednak problemy bytowe powodowały, że on ciągle wracał do narkotyków, dilowania, alkoholu. To było zamknięte koło. Nie było szansy, by ta historia zakończyła się dobrze - podsumowała aktorka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wielu klientów Lidla mogło zostać poważnie oszukanych
  2. Polska aktorka wzięła ślub w tajemnicy! Piękność wyszła za 19 lat starszego milionera [ZDJĘCIA]
  3. Kot ugniata Cię łapkami? W ten sposób chce Ci przekazać ważną wiadomość
  4. Żona po ostrej awanturze uciekła z domu zostawiając męża z dziećmi. Po 2 dniach dostała od niego taki list, że aż się popłakała
  5. Mężczyzna od 66 lat żyje w przedziwnej maszynie. Większość ludzi nie ma pojęcia o jej istnieniu i prawdziwym przeznaczeniu

Źródło: Fakt

Następny artykuł