Przecież on ma dopiero 5 lat. Zaskakujące doniesienia o synu Małgorzaty Kożuchowskiej

Przecież on ma dopiero 5 lat. Zaskakujące doniesienia o synu Małgorzaty Kożuchowskiej Źródło: youtube.com/ELLE Polska

Małgorzata Kożuchowska, mimo natłoku zajęć, stara się zawsze znaleźć czas dla 5-letniego syna, Jasia. To jej oczko w głowie, dlatego nic dziwnego, że ogromnie się o niego martwi. W mediach pojawiły się zaskakujące doniesienia o chłopcu i jego słynnej mamie.

Małgorzata Kożuchowska podjęła bardzo ważną decyzję i jest w tej kwestii nieugięta. Długo dyskutowała ze swoim mężem, Bartłomiejem Wróblewskim. Chodzi o jej zaledwie 5-letniego synka.

Małgorzata Kożuchowska jest rozchwytywana i niedługo przybędzie jej nowych zajęć

Aktorka jest znana z ról w czołowych polskich serialach, choć sercem jest cały czas związana z teatrem. Całe dnie spędza z ekipą w studiu "Rodzinki.pl" oraz na planie nowego serialu TVN, lecz całą sobą tęskni za deskami teatru. Ostatni raz na wielkiej scenie stanęła 5 lat temu, grając w spektaklu "Kotka na gorącym blaszanym dachu". Bilety wyprzedawały się w mgnieniu oka. Teraz znów pojawiła się propozycja zagrania w teatrze.

Po zagraniu w "Kotce", Małgorzata Kożuchowska była na zwolnieniu lekarskim, a potem zaszła w ciążę, która była zagrożona. Musiała mocno się oszczędzać, ale teraz znów wraca do gry - Jan Englert zaproponował jej tytułową rolę w spektaklu "Matka Joanna od Aniołów". Małgorzata Kożuchowska ma tam zagrać obłąkaną zakonnicę. W natłoku zajęć pojawiło się pytanie, co z jej zaledwie 5-letnim synkiem.

Wraz z mężem podjęła decyzję. Jest nieugięta

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wraz z mężem, Bartłomiejem Wróblewskim, aktorka zdecydowała, by syn był pod opieką babci. Długo biła się z myślami, czy nie zabierać malca chociażby na próby do teatru, jednak doszła do wniosku, że "jedna aktorka w domu wystarczy". Nie chce skazywać 5-letniego Jasia na życie za kulisami. Co ciekawe, zaskakujące doniesienia medialne zdradzają, że otrzymała też propozycję zagrania wraz z małym synkiem.

Dzisiaj grzeje: 1. Pan młody dla żartu powiedział przed ołtarzem "nie". Nie mógł przewidzieć piekła, jakie rozpętał
2. Trwa dramatyczna akcja ratunkowa, wielu zaginionych. Zawalił się most, auta powpadały do wody, fatalne doniesienia z Francji

5-latek zapewne świetnie sprawdziłby się w roli, bo podobno pięknie recytuje wiersze, a na scenie czuje się jak ryba w wodzie, jednak mama nie chce skazywać go na łatkę "dziecięcego aktora" - w końcu ma dopiero 5 lat. Kożuchowska na razie nie chce wprowadzać go w ten świat tylko dlatego, że ma znane nazwisko. Nie chce go też podobno narażać na nieprzyjemności, które mogą nadszarpnąć jego psychikę. Jednocześnie celebrytka podkreśla, że jeśli rzeczywiście chłopiec połknąłby teatralnego bakcyla, nie ma zamiaru go zniechęcać. Teraz jej zdaniem jednak jest jeszcze na to za mały.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Antyfake - najpopularniejszy portal fact-checkingowy. Najważniejsze informacje
  2. Masz komórkę? Nie unikniesz wyższych opłat. Już niebawem podwyżka cen
  3. Ujawniono cennik usług pogrzebowych w parafiach. Drogo?
  4. Zdumiewające i niestety tragiczne informacje z polskiej miejscowości. 11-latek z 13-latką poszli do pustostanu, nie żyje chłopiec
  5. Ojciec bił i dusił noworodka, matka nie była lepsza. Polska miejscowość do głębi poruszona tragedią małej dziewczynki
  6. Chłopiec oglądał w nocy filmy na tablecie. Rano mama weszła do jego pokoju i zaczęła krzyczeć z przerażenia, tata był zdruzgotany

Źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News