Kożuchowska wrzuciła zdjęcie, które bardzo zaniepokoiło jej fanów. Zwrócili uwagę na szczegół, który umknął aktorce

Kożuchowska wrzuciła zdjęcie, które bardzo zaniepokoiło jej fanów. Zwrócili uwagę na szczegół, który umknął aktorce Źródło: Facebook/Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska pozostaje jedną z najbardziej popularnych polskich aktorek. Fani pilnie śledzą jej media społecznościowe. Na ostatnim jej selfie dostrzegli jeden szczegół, który bardzo ich zmartwił.

Małgorzata Kożuchowska od kilkunastu lat pozostaje jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek. Choć konkurencja na rynku nieustannie rośnie, do gwiazdy wciąż spływają kolejne propozycje ról filmowych i serialowych, z których chętnie korzysta. Jej profile w mediach społecznościowych są pilnie śledzone przez wielu fanów. Na ostatnim zdjęciu obserwujący dostrzegli jeden szczegół, który ich mocno zaniepokoił. 

Niepokojące zdjęcie na Instagramie

Sprawa rozchodzi się o selfie, które Małgorzata Kożuchowska wrzuciła na swój profil na Instagramie. Aktorka stara się być aktywna na swoich kontach i często wrzuca posty ku uciesze swoich fanów. Nie spodziewała się, że tym razem będą mocno zaniepokojeni tym, czy z artystką jest wszystko w porządku. 

Na zdjęciu widać aktorkę, która jest ubrana w jasny sweter, a na jej twarz pada cień prawdopodobnie z okna.

- Nie przejmuj się cieniem kiedy świeci słonce. Nowe chińskie przysłowie... Macie tak czasem, że chcielibyście zamienić się w misia i przespać zimę? Bo ja tak - podpisała fotografię Małgorzata Kożuchowska. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Małgorzata Kożuchowska uspokaja

Jedną z fanek zaniepokoiła dziwna plama na palcu aktorki.

- Pięknie, a co się w paluszka stało?- zapytała. 

Aktorka postanowiła nie trzymać fanów w niepewności i szybko ich uspokoiła.

- Umazałam lakierem - odpisała gwiazda. To na pewno wystarczyło, żeby opanować zdenerwowanie jej obserwujących. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż zaraz po ślubie przestał się odzywać do żony. Dopiero po 20 latach przemówił i wyjawił powód milczenia

2. Mieszkańcy we łzach, to już 28 ofiara śmiertelna. Napływają druzgocące informacje z centralnej Polski

Reakcja fanów jest spowodowana pewnie ostatnimi informacjami o stanie zdrowia aktorki. Małgorzata Kożuchowska cierpi bowiem na Hashimoto. Przyznała, że początki choroby były dla niej bardzo trudne, jednak odpowiednie leczenie pozwoliło jej żyć z tą chorobą. Wciąż nie może jednak całkowicie o niej zapomnieć, ponieważ schorzenie daje o sobie znać co jakiś czas. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Nieoczywiste objawy świadczące o zbyt wysokim cholesterolu. Wystarczy przyjrzeć się swoim oczom
  2. Fatalny upadek znanego skoczka podczas konkursu. Trwa akcja ratowników
  3. Sąsiad zakradł się do jej łóżka i zgwałcił z zimną krwią. Nagranie ujawniło najgorsze
  4. Tuż przed śmiercią Anna Przybylska wyjawiła swoje największe marzenie. Wielki smutek
  5. Księża poniżyli właśnie wielu najuboższych Polaków. Nie udzielili pomocy bezdomnym i starszym, nikt z Kościoła nie raczył się pofatygować


Źródło: Chillizet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News