Nagle zakpiła z Kożuchowskiej w mistrzowski sposób. Internauci turlają się ze śmiechu, nic śmieszniejszego nie da się wymyślić

Nagle zakpiła z Kożuchowskiej w mistrzowski sposób. Internauci turlają się ze śmiechu, nic śmieszniejszego nie da się wymyślić Źródło: youtube.com/tvn

Małgorzata Kożuchowska musiała być w szoku. Artystka, która pochwaliła się na swoim Instragramie samochodem i zgrabnymi nogami, została w zabawny sposób zripostowana przez swoją fankę, która w szyderczy sposób odniosła się do kariery aktorskiej gwiazdy. Czegoś tak śmiesznego nie widzieliśmy od dawna.

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z tych gwiazd, które nie mogą narzekać na brak komplementów. Fakt, że aktorka mimo wieku wygląda naprawdę niesamowicie i nadal olśniewa swoją urodą, nigdy nie jest pomijany przez fanów, którzy często słodzą jej dużą ilością komplementów.

Tym razem jednak odtwórczyni kultowej roli Hanny Mostowiak została zaskoczona błyskotliwą ripostą fanki, która odniosła się w ironiczny sposób do publikacji gwiazdy. Tak śmiesznego podsumowania kariery aktorskiej Kożuchowskiej nie mógł się spodziewać nikt, a nic śmieszniejszego na jej temat już się chyba nie da wymyślić. 

Małgorzata Kożuchowska zripostowana przez fankę. Internauci nie są w stanie powstrzymać się od śmiechu 

Aktorka grająca w "M jak Miłość" postanowiła się na oczach swoich fanów pochwalić dwoma rzeczami. Z jednej strony zapragnęła pokazać swoje luksusowe i niezwykle szybkie auto marki Jaguar, które stanowi prawdziwą ozdobę dla utytułowanej gwiazdy polskiego kina i serialu. Z drugiej kolejny raz zaprezentowała nam swoje zgrabne nogi. 

- Komu w drogę, temu Jaguar - napisała Kożuchowska pod swoją publikacją.

Pod zdjęciem nie zabrakło oczywiście dużej ilości komplementów dla aktorki i jej gustu motoryzacyjnego. Wśród zachwytów znaleźć można jednak jeden, naprawdę zabawny komentarz ze strony obserwatorki Kożuchowskiej, którym podbił serca internautów i wywołała na ich twarzach ogromny, szczery uśmiech. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fanka Kożuchowskiej śmieje się z gwiazdy

Przechwałka Kożuchowskiej dotyczącej sportowego auta przypomniała widzowi o dość zabawnym epizodzie w karierze aktorki. Przypomnijmy, że ze swoją rolą Hanny Mostowiak pożegnała się w sposób, który błyskawicznie stał się memem i powodem do wielu żartów. W jednym z odcinków serii serialowa Hanka wjechała w kartony umiejscowione przy drodze w trakcie wymijania, co spowodowało pęknięcie krwiaka pod jej czaszką. Widz Kożuchowskiej, widząc, że gwiazda szykuje się do jazdy, życzył jej, aby nie podzieliła losu swojej bohaterki i uważała na pudełka, mogące czaić się na drodze. Trzy słowa wystarczyły, by wszyscy turlali się ze śmiechu. 

-Uwaga na kartony - napisała internautka. 

Fot. Instagram/Małgorzata Kożuchowska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobieta piła napój przez słomkę. Następnego dnia już nie żyła. Gdy lekarze ją zobaczyli, byli PRZERAŻENI
  2. Ewa Farna poruszyła cały internet tym zdjęciem. Fanom wyszły oczy z orbit, gdy zobaczyli jak SCHUDŁA
  3. Nigdy nie kupuj w sklepie tego popularnego chleba. Może być silnie rakotwórczy
  4. Mieszkańcy przekazali policji cenne informacje dot. Dawida. Potwierdziły ustalenia służb
  5. Sąsiedzi rodziny Dawida zabrali głos. Ich reakcja mówi wszystko
  6. Pani Katarzyna przekazała rozrywające serca informacje ws. poszukiwań Dawida. W mieszkańców wstąpiła nowa nadzieja

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News