Zdjęcie Małgorzaty Kożuchowskiej z czasu studiów w sieci. Co ona tam pije?!

Zdjęcie Małgorzaty Kożuchowskiej z czasu studiów w sieci. Co ona tam pije?! Źródło: Instagram/@malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska opublikowała zdjęcie ze studiów. Widać na nim, jak dobrze bawiły się z Agatą Kuleszą. Wynajmowały razem kawalerkę, urządzały wielkie imprezy. W sieci zaroiło się od komentarzy.

Małgorzata Kożuchowska ewidentnie była w nastroju do wspomnień, gdy opublikowała na Instagramie to zdjęcie sprzed ponad dwudziestu lat. Ciężko nie wspominać okresu studiów z pewną dozą nostalgii - to czas w życiu człowieka, w którym ma okazję naprawdę zachłysnąć się wolnością. Nic więc dziwnego, że zdjęcie opublikowane przez aktorkę w mediach społecznościowych wszystkim wpadło w oko.

Małgorzata Kożuchowska o studenckich imprezach z Agatą Kuleszą

Małgorzata Kożuchowska jest obecna w polskim show-biznesie już od połowy lat 90. To właśnie wtedy, a dokładnie w 1994 roku, skończyła studia na warszawskiej Akademii Teatralnej. Z tamtego okresu wyniosła wiele przyjaźni i wspaniałych wspomnień. Najbliższa więź w tamtym okresie ewidentnie łączyła ją z Agatą Kuleszą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pochodząca z Wrocławia aktorka opublikowała ostatnio na Instagramie zdjęcie, które spowodowało lawinę wspomnień i komentarzy. Temat studiów poruszyła też ostatnio Agata Kulesza podczas wystąpienia w show Kuby Wojewódzkiego, gdzie pojawiła się wraz z 14-letnią Roksaną Węgiel.

- Prawdziwa Agata Kulesza to ta, która tańczy na stole - wspomniał słowa Małgorzaty Kożuchowskiej Kuba Wojewódzki. Ta nie zaprzeczyła, ale winę zrzuciła na karb sprzyjającej takim zachowaniom sytuacji.

- Oj, bo to były takie czasy - odpowiedziała. - Mieszkałyśmy razem. Potem uczeń przerósł mistrza. Mieszkałyśmy w kawalarce. Jak ja wchodziłam do domu, to na mnie dziwnie sąsiedzi patrzyli. Okazało się, że ja na chwilę wyjechałam, a Gośka zrobiła taką imprezę... - wspominała Agata Kulesza.

I to zapewne zdjęcie z jednej z takich imprez znalazła ostatnio Małgorzata Kożuchowska. Aktorki wyglądają na nim niesłychanie młodo, ale jednocześnie ich wygląd wcale nie odstaje za bardzo od tego, który widzowie mają okazję teraz obserwować na czerwonym dywanie.

Dzisiaj grzeje: 1. Lekarz ujawnia wstrząsające szczegóły gwałtu na 13-miesięcznej dziewczynce. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach
2. Tak teraz wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Bardzo smutny widok

Pod adresem obu aktorek posypała się lawina pozytywnych komentarzy ze strony innych sławnych znajomych.

Wow! Nic się nie zmieniłyście. Tylko w Twoich oczach morze młodzieńczej naiwności. Piękne zdjęcie - skomentowała Anna Dereszowska.

Opowieść o Dwóch Dziewczynach, które nie bały się spełnić swoich marzeń - napisała Magda Mołek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  2. Jurek Owsiak w żałobie. Nie żyje bardzo bliska mu osoba. Opublikował rozdzierający serce wpis
  3. Tomek adoptował psa, później zapadł w śpiączkę. Niebywała reakcja, gdy przyprowadzili zwierzaka do jego łóżka
  4. Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najgorszymi mężami. Unikaj ich jak ognia, jeżeli nie chcesz cierpieć
  5. Wiadomo, jak umierała Kristina z Gorzowa. Nowe fakty o jej mordercy przerażają

źródło: plejada

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News