Po wielu latach przerwy w końcu się udało. Małgorzata Kożuchowska przekazała radosną nowinę

Po wielu latach przerwy w końcu się udało. Małgorzata Kożuchowska przekazała radosną nowinę Źródło: youtube/jastrzabpost/

Małgorzata Kożuchowska przez kilka lat czekała na ten moment. Wreszcie nadszedł ten dzień i aktorka mogła przekazać swoim fanom radosną nowinę.

Małgorzata Kożuchowska nie zamierzała zwlekać ani chwili i gdy tylko wszystko stało się pewne, postanowiła od razu poinformować swoich wielbicieli o czymś zdumiewającym. Niektórzy mogli być w niemałym szoku, jednak, jak wyznała celebrytka, przez kilka lat czekała na ten moment aż w końcu się udało. 

Lata niepewności 

Małgosia aktualnie świetnie sprawdza się jako aktorka telewizyjna, występując między innymi w serialu rozrywkowym "Rodzinka.pl".  Być może niektórzy nawet nie wiedzieli, że celebrytka swego czasu była również prężnie działającą aktorką teatralną, regularnie pojawiającą się na jego deskach. Z czasem jednak nadeszła niespodziewana przerwa i Małgosia przez kilka dobrych lat nie stanęła ponownie na scenie. 

Okazuje się, że dyrektor Teatru Narodowego w Warszawie, z którym gwiazda od początku była szczególnie związana, Jan Englert, zapewniał ją, że gdy tylko nadarzy się rola idealna dla niej, od razu złoży ofertę. Czas mijał, a żadne propozycje się nie pojawiały, co bardzo martwiło Kożuchowską. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Małgorzata Kożuchowska przekazała radosną nowinę 

Niedawno, specjalnie dla portalu Pomponik, aktorka podzieliła się z fanami cudowną nowiną: już niebawem znów stanie na deskach swojego ukochanego teatru. Niespodziewanie otrzymała propozycję roli, nad którą nie zastanawiała się ani chwili. 

- Za chwilę, po ładnych kilku latach przerwy, zaczynam próby w moim rodzimym Teatrze Narodowym. Jest obawa, ale też adrenalina i ekscytacja. Zagram w ‘Matce Joannie od Aniołów’ w reżyserii Wojciecha Farugi - zdradza portalowi gwiazda. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny aktor. Miał raka MÓZGU, bardzo cierpiał. Fani w żałobie
2. Pilny apel polskiej policji. Wyszedł na grzyby, jego koszmar trwa już trzeci dzień

Małgosia wie, że powrót do teatru wiążę się z kolejnymi obowiązkami, na które jakoś będzie musiała znaleźć czas. W jej głowie pojawiły się obawy, jak pogodzić ze sobą pracę w telewizji, teatrze i do tego nie zaniedbywać rodziny, a przede wszystkim 5-letniego synka, dla którego zrezygnowała z gry w teatrze. Mimo wszystko jest pełna nadziei i ekscytacji, którą chętnie się dzieli. 

Najlepsze newsy dnia:  

  1. 500 plus będzie WYGASZANE. Wiele osób pożegna się ze świadczeniem
  2. Maciej Kurzajewski przeżywa ciężkie chwile. Dopiero stracił żonę, teraz padł kolejny cios
  3. 13-letnia córka Wiśniewskiego przeszła spektakularną metamorfozę. Efekty odbierają mowę
  4. Druzgocące doniesienia godne największego potępienia. Zszargali pamięć o Korze w niewybaczalny sposób
  5. 82-latka uwielbia randkować. Nie może opędzić się od kochanków poniżej 35 roku życia

Źródło: pomponik 

Następny artykuł