Kożuchowska zaskoczyła Wieniawę, publikując jej zdjęcie. Na pewno nie chciała, by ktoś widział ją w tym stanie

Kożuchowska zaskoczyła Wieniawę, publikując jej zdjęcie. Na pewno nie chciała, by ktoś widział ją w tym stanie Źródło: instagram/malgorzatakozuchowska_/

Małgorzata Kożuchowska opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, do którego zapozowała wraz ze swoimi znajomymi. Na fotografii znalazła się również Julia Wieniawa, jednak nie wyglądała tam jak prawdziwa celebrytka. 20-latka może być niepocieszona, że media i fani ujrzeli ją ją w takim stanie.

Małgorzata Kożuchowska zamieściła w sieci zdjęcie z przyjaciółmi z planu serialu "Rodzinka.pl". Do fotografii zapozowała między innymi Wieniawa, lecz ku zaskoczeniu wielu osób, młoda aktorka wyglądała zupełnie inaczej, niż jej koledzy po fachu. 20-latka może nie być szczególnie zadowolona, że takie zdjęcie wyciekło do sieci.  

Małgorzata Kożuchowska publikuje zdjęcie z Wieniawą 

Kożuchowska opublikowała na Instagramie zdjęcie ze swoją serialową rodzinką. Szerokim uśmiechem do aparatu uśmiechnęli się: Tomasz Karolak, Adam Zdrójkowski, Mateusz Pawłowski i oczywiście Julia Wieniawa. Wszyscy wyglądali naprawdę świetnie, jednak to 20-latka pokazała się w zupełnie innej odsłonie, którą z rzadko ktokolwiek zapewne ma okazję oglądać. 

Internauci po raz pierwszy mieli okazję zobaczyć Wieniawę najprawdopodobniej w trakcie przygotowań do kręcenia scen. Julia pokazała się bowiem bez makijażu i w gigantycznych wałkach na głowie, na które zostały zakręcone jej włosy. W porównaniu do swoich przyjaciół, aktorka zupełnie nie przypominała rozchwytywanej celebrytki znanej z okładek kolorowych czasopism. Do tej pory młoda gwiazda prezentowała się zawsze w pełnym makijażu i zniewalającej stylizacji, na widok której niekiedy odbierało mowę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Aktorka zapowiada serial 

Obserwatorom Kożuchowskiej prócz wyglądu Wieniawy, nie umknął również opis, za pomocą którego ta zapowiedziała nowy sezon serialu. 

- @rodzinkapl_official reaktywacja - napisała. 

Pod zdjęciem pojawiło się całe mnóstwo komentarzy zachwyconych internautów, którzy już nie mogą doczekać się najnowszych odcinków. 

- Uwielbiam was i czekam na następy sezon - czytamy. 

- Już nie mogę się doczekać - wyznaje jedna z internautek.

- Czekam najlepszy polski serial - dodaje kolejna. 

instagram/malgorzatakozuchowska/

  1. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel!
  2. Ujawniono SEKRET Joanny Liszowskiej. Miała ROMANS z 16 lat starszym aktorem. Znacie go ze "Świata wg Kiepskich"
  3. Trąby powietrzne znowu przejdą przez Polskę, ale to nie wszystko. Pilne ostrzeżenia RCB dla całego kraju
  4. Najbrzydsze paznokcie hybrydowe w 2019 roku? "Dzieło" tej kosmetyczki doprowadziło klientkę do łez rozpaczy
  5. Michał Szpak w końcu znalazł drugą połówkę. To intymne zdjęcie z partnerką ujawnia wszystko
  6. Księżna Kate powiedziała wszystko nt. czwartej ciąży. Reakcja Williama zwala z nóg

Źródło: instagram 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu