Różnica wieku im nie przeszkadza. Kożuchowska ujawnia, co łączy ją z Maciejem Musiałem

Różnica wieku im nie przeszkadza. Kożuchowska ujawnia, co łączy ją z Maciejem Musiałem Źródło: screenshot/TVP

Małgorzata Kożuchowska i Maciej Musiał świetnie się ze sobą dogadują, o czym niejednokrotnie można było się przekonać. Jak się okazuje, relacja między nimi jest bardzo poważna, a spora różnica wieku zupełnie w tym nie przeszkadza. Aktorka zdradziła więcej szczegółów.

Małgorzata Kożuchowska zdradziła w ostatnim czasie, jaka relacja łączy ją z Maciejem Musiałem. Otwarcie przyznała, że różnica wieku między nimi, nie przeszkadza żadnemu z nich. Para aktorów jest ze sobą naprawdę blisko, co tylko umacnia wspólna praca na planie serialu. 

Aktorka zdradziła, jak silna więź jest między nią a Musiałem 

W ostatnim czasie 48-latka miała okazję udzielić wywiadu, w którym opowiedziała nieco o tym, jak silna więź łączy ją i Maćka Musiała. Warto przypomnieć, że poznali się 9 lat temu w momencie, gdy spotkali się na planie serialu "Rodzinka.pl". Aktor miał wówczas 15 lat, a rola syna doskonale odwzorowywała jego życie codzienne. Jak się okazuje, tak jest do dziś i aktor bardzo zżył się ze swoją serialową mamą. Dogadują się ze sobą naprawdę świetnie. Małgorzata Kożuchowska zdradziła, że od początku złapali dobry kontakt, jednak gdy ten przechodził młodzieńczy bunt, strasznie się o niego martwiła.  

- Obserwowałam go, byłam świadkiem jego pierwszych miłości, fascynacji, sukcesów, ale i porażek. Zastanawiałam się wtedy, co z niego wyrośnie, kim będzie, co wybierze - zdradziła. 

Ku uciesze artystki, a także przede wszystkim jej interwencji, Maciek Musiał w porę się opamiętał i przewartościował swoje życie. Od tego momentu mieli jeszcze więcej wspólnych tematów do rozmowy, nad którymi mogli spędzać całe godziny. Choć różnica wieku między nimi jest dość spora, zupełnie im to nie przeszkadza w przyjaźni.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Małgorzata Kożuchowska i Maciej Musiał poprowadzili koncert

W ostatnim czasie para aktorów miała okazję wspólnie poprowadzić specjalny koncert z okazji 40. rocznicy pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski. Próby do tego dnia trwały długo, ale mimo to nieustannie można było obserwować, jak świetnie dogaduje się para aktorów z serialu "Rodzinka.pl. Maciej Musiał ponoć dbał o swoją koleżankę proponując jej wodę czy podsuwając jej krzesło. Co więcej, w przerwach między próbami każdą wolną chwilę spędzali razem, poświęcając ją na długie rozmowy. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel!
  2. Katarzyna Dowbor przekazała fanom radosną nowinę. Dziennikarka dawno nie była tak SZCZĘŚLIWA! Z całej Polski spływają gratulacje
  3. RCB ogłosiło na dzisiaj pomarańczowe alerty 2 stopnia. Krzysztof Jackowski zdumiewa wizją końca upałów w czerwcu
  4. Takich słów po Maryli Rodowicz nikt się nie spodziewał. Wysłowiła się jak chuligan z bramy?
  5. Najnowsze doniesienia mediów ukazują prawdę nt. członków rodziny tragicznie zmarłego Wodeckiego. Są bolesne
  6. Złapiecie się za głowy, jedyne takie imię na świecie. Należy do synka kultowego artysty disco polo   

Źródło: Pomponik 

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News